bugün

çok çok ayıp mevzudur. kravisni tol tol hesabı eğer benimse en adi oç yum iftira atanlarda kendilerini hangi katagoriye koyar bilemem.
malların işidir. bazen dikkatli bakıyorum, bunu yapanların tartışma yaşadığı nick altlarında hemen 30-40 entryli, ana hesap ile birebir aynı şeyleri yazan hesaplar türeyiveriyor. üstüne bir de bunlardan bazıları silinince, o silinenle birebir aynı seyleri yazan ikameleri ortaya çıkıyor. bu durumu da bir tek kendileri kimse anlamıyor sanıyorlar. (salaklığın 1. şart budur, kendini çok zeki karşındaki herkesi aptal zannedersin ama acı gerçekler öyle değildir ne yazık ki.)

hakeza bunların çoğunun ana hesapları bile fake. misal adam 30000 e yakın entry girmiş. x tarihinde "şu anda üsküdardayım" yazmış ama entry mobil değil masaüstünden girilmiş. 2 ay once "coluğun cocuğum var elimi kana bulamam" demiş, akabinde " x mekanda manitayla takılıyorum" tarzında entry girmiş.

ben zamanında yazmıştım "fake hesapla kendine yalakalık yapıp millete saldıranların anasını sülalesini Sofoklis Schortsanitis s...in mi diye ama şikayet edip sildirmişlerdi o yazdıklarımı da bu ekip.

kendisi orjinal olmayan adamların fakeleri de ancak bu kadar olur zaten. çok kale almaya gerek yok.
malların işidir. böyle bir durum söz konusu olmadığı halde, varmış gibi davranıp, insanları töhmet altında bırakmaya çalışanlar da mal evladı maldır.
başkaları da kendileri gibi kuş beyinli sandıklarından çemkiriyorlar.
yok yani...
köpek bana havladı diye gidip köpeği mi ısırmak lazım.
kendileri köpek ile köpek olup, havlayan köpeği ısırdıkları iççin herkesi de kendi zekaları ahlak değerlerinde sanıyorlar.