bugün

Bu ara sayıları çokça artmış tuhaf yazarlardır. Yani neden bir insan birkaç oy fazla görünmek için bu zahmete girer anlamak gerçekten güç.

Hiçbir enteresanlığı olmayan, çok okunan birisi yazsa bile o kadar oylanmayacak bir entry daha 1 dakika geçmeden ne hikmetse o uzunluğa rağmen 10-15 tertemiz artı oy alıyor. Üstelik profillerindeki her entry böyle.

Yoktur tabii canım, benim kötü niyetliliğim.

Edit: lan! Oylamayın beni. Çok fenasınız var ya, uyanıklar...

Hepsini tek tek ip soruşturması için bdv'ye şikayet ediyorum. Çaylak olur veya silik yerlerse kanıtlanmış olur. Ben de nicklerini ifşa ederim.
Ahajajajajana cidden bu mallığı yapan var mı? Kendi kendini tatmin etmek gibi bir şey.
bu başlıkta 5 oy'dan fazla alanlar şüphelidir.
(#41041065)
şekil a.
14 yaşımda olsaydım yapardım da o kadar da değil be nasıl bi işsizsiniz. (14 yaş civarında fake hesapla facebook'ta durumlarımı beğenirdim)
Bir ara daha çoklardı. Sonradan azalarak tükenmeye yüz tuttular lâkin görünen o ki geri çoğalmışlar.

Yoruldum yazıp 50 oy cukkalayan mı dersin, anlamsız bomboş bir entrysine niagara şelalesi gibi artı akıtılan mı? Seç beğen al.
Bari gizli oylayın saflar.

görsel
sahte para basmak gibidir.
Hiç mi üşenmiyorsunuz.
ibretliktir, belki de ibneliktir. bilemicem. evet.
Maaş bağlanması gereken yazarlardır. Gerçekten bununla uğraşan insanlar var mı? Zor iş.
çoklu kişilik bozukluğuna bağlı alter egoların dijital olarak tezahürleridirler.
Kim bu yakışıklı. AA benmişim.
ilgiye muhtaçlardır. mesela ben kendimi oylayıp, nickaltıma çok kitap okuduğuna inandığım, şahane yazar filan yazıyorum. bununla kalmayıp kendime öpücük atıyorum. şizofrenlik çok güzel gelsenize.
evinden çıkmaya korkan yazarlardır. tüm günlerini burada geçirirler ve muhalif olan kişileri fake hesaplardan eksilerler.

not: başlık çalmak için yapmadım sadece rahatsızlık duyduğumdan.
entry girer girmez anında 10 artı alan yazarlardır.
sapıklıktır. sözlük lan burası 2.hesabı açmak bile saçma.

elmas ın 4. artısını ben verdim yüklenin gençler *
Nick vermeyeceğim yakin zamanda burda yazmaya başlayan bi yazar vardı henüz çaylakti ama her entry hep 5 oy almıştı.
Ezikce bi hareket. Ne gerek var aq.
ilk defa duyduğum durum.

Eğer yapıyorlarsa mallıktan öte değildir. Gir çık oyla nasıl uğraşıyorsunuz pes doğrusu. Bu kendini tatmin etmekten başka birşey değildir. Anca kendini kandırırsın.

Bırak da yazarlar seni oylasın sende böylece kendini tartmış olursun iyilerini kötülerini görürsün ona göre düzeltirsin.
Varmı böyle ezikler dediğim durumdur.
burada böyle komikliklerin olduğunun ima edilmesi bile çok komik.
Ahahaha kendinizi kandırmaya utanmıyor musunuz?
(bkz: iskur gov tr)
kendini zeki hisseden gereksizlik bütününden oluşan işsiz insan modeli.
entry girer girmez anında 5 artı oy alan tiplerdir.

edit: bir tane de eksi verdim, gerçekçi olsun diye.
güncel Önemli Başlıklar