bugün

fakir fukara fonu.
Asıl anlamı fakir fukara fonu olup ülkemize gelen yabancılar tarafından yüksek olasılıkla yanlıs anlasılabilecek 3 heceli fon.
mehmet cansun'un iddiasına göre, 2001 yılında galatasaray'a 5,5 milyon dolar veren fondur.

http://www.milliyet.com.t...17185&Date=15.04.2008
(bkz: kir kor der)
Yardımlaşmak amacıyla Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu adıyla 1990'lı yıllarda kurulan, halk arasında bu kısaltmayla tanınan fakir fukara fonu.
fucker fukara fonu.

edit: mına kodumun fakirleri sizi. *
fakirlerle ancak bu kadar taşak geçilebilirdi.

(bkz: dul yetim öksüz fak fuk fonu)
gereksiz seçim yatırımı fakiri kandırıp oyunu almak için yapılmış kömürden farkı yok.
turgut özal zamanında kurulmuş, asıl adı fakir-fukara fonu olan; ismen sosyal yardım'ın yüz karası olan, kişiyi damgalayan bir fon.
şimdiki hali için; (bkz: sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı)
yoksullar için oluşturulmuş bir yardım fonu. ilk olarak ilkokulda duyduğumda eve gidene kadar gülmüştüm. komik gelmişse demek ki, hey allahım.
mimarı semra özal'dır. asıl adı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfıdır. sonradan 2000'li yıllarda vakıf başbakanlığa bağlı genel müdürlük statüsüne alınmıştır.
turgut özal'ın zamanında türkiye'de 3 yıl içinde fakir kalmayacağını iddia ettiği, kurulalı 27 yıl olan hede.
(bkz: Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu)
(bkz: fucker fuckere phone)
Fakir fukara fonu.
(bkz: doktora öğrencisi)