1. 1.
  islama göre haram olan faizden kazanılan parayı yeyip, iş kendi menfaatlerine dayanınca 'ama kul hakkı yiyorsunuz, niye torpille işe alıyorsunuz' gibi saçmalıklar üreten genelde laikçi, kemalist, pkklı ve solcuların saçmalıklarıdır.

  ulan toplumun belası olan, üretmeden tüketmeyi teşvik eden faizden kazanılan paraları afiyetle yiyorsun sonrada islamı referans alıp elaleme laf atıyorsun. sen kul hakkı nedir bilirmisin. kul hakkı ile o faizden yediğin paralar arasındaki ilişkiyi hiç araştırdın mı bre embesil.
  2 -1 ... yenilikci dervis
 2. 2.
  kul hakkı yiyip de, faiz yemeyen embesilden yeğ tutulandır.
  3 ... sevgilim ben manyak oldum
 3. 3.
  bir de bunların müslümanım diye geçinenleri var.* çeşitli devlet kurumlarında hatta ülkenin başında bunlardan çok var ne yazık ki.
  3 ... daglar daglar
 4. 4.
  kul hakkının en güzel; gemilerde, burdur asker şubesi' nde, deniz fenerleri' nde yendiğini adı gibi bilen ve buna rağmen faizden bahseden kimselerin söylemi.
  ... asilgokturklu
 5. 5.
  senin çocuğunda işsiz kalsın diyenleri alkışlayan, onların ardından giden ve indir komutu ile donunu bile indirmeye amade olan embesildir.
  1 ... ihan et
 6. 6.
  cihad için yemiştir. namaz kılıyorsa mesele yoktur, tecavüz bile serbesttir.
  1 -1 ... teflon
 7. 7.
  bu tipler ne yaparsa yapsın her şey kitabına uygundur uygun örnek faiz alıyorum ama bu parayı daha fazla göt kılının yetişmesi için kullanıyorum 1 günah 5 sevap.
  ... karanfilcad
 8. 8.
  Abdestlı kapitalist olur kendisi.
  ... eroltastansonraenkotuadam
 9. 9.
  ''ananı da al git'' deyip ''analar ağlamasın'' diyen embesiller familyasına dahil insan söylemi. (örnekler çoğaltılabilir)
  ... tizz