1. 0.
  bazı hazımsız rakip takım taraftarının koz zannettiği bilgi.

  sezon içinde gösterilen kırmızı ve sarı kartlara göre belirlenmiş bir listede galatasaray en sonuncuymuş da bu yüzden tü kaka takımmış...

  la olum bi siktirin gidin.

  o liste bana göre galatasarayın sert futbol oynadığını ve hakemlerin (bazılarının iddia ettiği gibi) galatasarayı tutmadığını gösterir sadece.

  bununla laf sokmaya çalışan dostlar başka bir konuda ''hakemler gsyi tutuyo bidibidibidi'' da derler, bize de gülmek kalır.
  4 -8 ... duttylog
 2. 1.
  sadece kartlara göre değerlendiren bir fair play sıralamasıdır. en çok kart galatasaray'a gösterildiğine göre hakemleri federasyonu hepinizi üst üste koyup şampiyon olarak sikertmiş oluyoruz böylece.
  6 -4 ... en asaletli duygularin adami
 3. 2.
  sezonun en çirkef takımının belli olmasıdır.

  futboldan uzak tamamen çirkefliğe dayalı bir anlayışa sahip olduklarını gösterir.

  futbol oynamaya gelmemişler ki amk. anca kavga anca cinayet. taraftarı da böyle bu takımın.

  belgelerle sikilmişlerin hala bıt bıt çırpındıkları konu ayrıca.
  5 -8 ... besmele besmerello
 4. 3.
  galatasaray en az sarı kart yiyen ikinci takım akhisardan sonra.

  bu kırmızı kartlar kaç puan lan!?
  1 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
 5. 16777214.
  raul meireles, emre belözoğlu, caner erkin' in her maçta aşırıya kaçan agresifliklerini, ortamı nasıl da gerginleştirdiklerini unutmuş fenerbahçe fanatiğinin talihsiz açıklaması. herkes kendi kapısının önünü temizleyecek efendim.
  3 ... unidentified stranger
 6. 16777214.
  hakemlerin galatasarayı kolladığını bütün sezon sayıklayanların gerçeğin öyle olmadığını gördükleri listedir. ha bunlar arsız şimdi çıkıp fair play diyorlar. hani kollanma senaryosu tutmadı madem, işin duygusal yanından bakıyor gibi yapıp centilmen olmayan takım bokunu atmaktadırlar.

  allah sizin gibi kem gözlerden korusun şanlı galatasarayı..
  1 -1 ... ozmeydin
 7. 16777215.
  şehri yakan, stadı yıkan camianın saygı duyduğu istatistik.
  1 ... budapest express
 8. 0.
  meireles' in rakibine mersin idman yurdu maçında ' alllllllllllll ' dercesine çift dalmasının kartsız geçip gittiğini unutanların gündeme getirdiği konu. kimse akhisarspor maçında riera' nın gerçekleştirdiği ayıba zaten katılmıyor, bu bir sürü galatasaray taraftarınca da kınandı.
  anlatılmak istenen çok başka: raul meireles' in hakeme tükürüp, hareket çektiği halde cezasının indirilmesine değinmeyen biri riera' nın hareketinden bahsedince insan '' bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu ? '' diye soruyor. ayıp savunulmaz. ama ayıba imza atan sadece galatasaray dersen komik olursun. hiçbir takımın kapısının önü temiz değil. akhisar maçında rakibinin sırtına basan albert riera da hatalıdır, kasımpaşa maçında sarı kartı varken topu yere vuran ama oyuna devam eden ibrahim toraman da hatalıdır, hakeme tükürüp, el kol hareketi yapan raul meireles de hatalıdır.
  ama sen kalkıp '' yürüyün sadece galatasaray' a saldırıyoruz '' dersen yalnızca komik olursun.
  3 ... unidentified stranger
 9. 0.
  yine kimin götüne girmiştir merak ettiğim olay.
  ... baytarafli
 10. 1.
  (bkz: bu yazarı 1 saat içinde 6 dan fazla eksi oylama)
  -1 ... crewua