1. 19.
  inanılmaz komik akp li fıkrası.
  12 ... siradan siradam absolute
 2. 20.
  umursamazlık, kural tanımazlık, kafasına göre takılma, yasakları çiğneme, ikazları takmama v.s. ne ararsan var. Bakan iyi yine sabırlı adam. Onca laf dinlemeyen sığırın yaşadığı şu memlekette hele böyle tehlikeli salgın döneminde sağlık bakanı olmak vallahi zor iş.

  Nankörüz nankör. Daha 4-5 ay öncesini ne çabuk unuttuk. Bir tarafta kural tanımaz bir halk, bir tarafta siyaset, öte yanda pandemi, beride ekonomi, bir de üstüne üstlük habire her kafadan acımasızca eleştiri bombardımanı, tam bu tablonun ortasında gecesi gündüzü mesaisi belli olmayan sağlık çalışanları ve ne yapsa bu nankör millete yaranamayan bir sağlık bakanı. Birazcık insaflı olun da bakanı eleştireceğiniz yerde laf dinlemeyen oto kontrolden yoksun, bildiğini okuyan öküzlere laf söyleyin de bari bir işe yarasın..
  2 -2 ... gazeloglu
 3. 21.
  (bkz: enerji ve tabii lan sen manyak mısın bakanlığı)
  5 ... ultraviyole
 4. 22.
  gerçekleri söylemeyerek çok iyi yönetti evet.
  dünyanın hangi yerinde bir bakanın yalan söylediği görülmüştür acaba dedirten başlık.
  3 ... ya bir sus
 5. 23.
  eline bir kağıt alıp kameralar karşısında okuyarak süreç yönetti.
  3 ... bir gun mutlaka
 6. 24.
  "fahrettin koca yalanları çok iyi yönetti" demektir.

  Aslında o bile doğru değil.. iktidarın şeytan gibi göstermeye çalıştığı Türk tabipler birliği ve imamoğlu söylenenlerin yalan olduğunu baştan beri ifade ediyorlardı.
  5 ... rumeli71
 7. 25.
  Kamera nerede? Nereye el sallıyoruz dedirten söylem. Adam aylarca vaka sayısını gizledi, halkı enayi yerine koydu, vatandaşı resmen ayakta uyuttu ama süreci çok iyi yönetti... vallahi pes! Ulan covid 19 bitmeye yaklaşmıştı ama ülkeye gelen turistler sonra kurban bayramı işi berbat etti. Ben bu konu hakkında maalesef mizah yapamayacağım.

  Adam bildiğin süreci batırdı ve buna rağmen halen istifa etmiyor, yüzsüz gibi duruyor makamında. Şu an millet artık basit bi viral enfeksiyon geçirse, covid mi oldum acaba diye kendi kendine strese giriyor Çünkü vaka sayıları tavan anasını satıyım...

  Git artık Fahrettin, yapamıyorsun bu işi..
  9 -1 ... queenn of darkness
 8. 26.
  Dünyanın en kısa fıkrası.
  1 ... byg20
 9. 27.
  Koca: ‘Bilim kurulu birinci karar mercii değildir. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu kararlarının son şekli sayın cumhurbaşkanımızın tasarrufunda.’
  Erdoğan: ‘Birinci Derecede Sorumlu Bilim Kuruludur.’
  Doğrusu şu, bilim kurulu ve sağlık bakanlığı karar verir, Cumhurbaşkanı sorgusuz sualsiz uygular.
  Hani okuyorlar falan ya yıllarca
  1 ... ediee
 10. 28.
  Dünyadaki en komik fıkra.
  ... sakaspeare