bugün

Bu yılın başında nihal adlı bir abla, Sağlık bakanı Fahrettin koca'yı takıntı haline getirmiş, sürekli tweet atıyordu. Tweet içerikleri genellikle şöyleydi "günaydın hayatım, bugün kabine toplantın var. Seni öpüyorum. X şarkısı benden sana gelsin." Sonra abla yakası açılmadık cinsel fantezilerini de yazmaya başlayınca bakan bey haklı olarak engelledi. Nihal abla vazgeçti mi? Tabii ki hayır. Şimdi de sağlık bakanlığı'nın resmi hesabını taciz ediyor. Olayı hatırlamak için:

görsel

Son attığı tweet:

https://twitter.com/Nihal.../1433603012119998467?s=19

Ablanın yazdıklarının tamamını okumak için tweetler ve yanıtlar sekmesine bakın.
Hahahahah kadın en son 14 saat önce yazmış ahahahahaaa. Lan önce troll olarak düşündüm ama kadın 8 aydır devam ettiğine göre bence ağır sapık. Umarım tedavi olur.
Kadın büyük olasılıkla erotoman. Bu tipler tehlikeli olabiliyor. Umarım hiçbir zaman bakan beyle aynı ortamda bulunmaz.

görsel
Kadın cidden takıntılı. Fahrettin Koca engellediği için sağlık bakanlığı'nın resmi hesabına dadanmış vaziyette. Yeğeni tweet atmıştı sanırım, hasta olduğunu söylemişti. Bu kadının mutlaka psikiyatri kliniğinde tedavi görmesi şart. Çünkü delüzyonel bozukluk var. Kendini Fahrettin Koca'nın sevgilisi zannediyor ve buna gerçekten inanmış durumda.

Tanıyan bilen birileri bu duruma el atmalı. Çünkü ne zaman ve nasıl harekete geçeceği bilinmez.
Bi insan niye Fahrettin koca’yı taciz eder ki?
Arkadaşlar kadın 2020 yılından beri devam ediyor. Bugün bile yazmış. Fantezilerini ve rüyasını dahi anlatmış. Oha!

görsel
Ergenin tekidir kesin , kafa buluyor bakanla .
Ergen değilmiş. Yeğeni tweet atmış galiba. Teyzemin psikolojik sorunları var demiş. Kadın gerçek ve maalesef hasta.
kurban olduğum allahım, nasıl bir yokluksa millet koskoca bakana kerkinmek istiyor. tövbe yarabbim.

türkiye gibi bir ülkede nihal ablanın da talibi olur mutlaka. ne fahrettin sevdasıymış arkadaş!
Twitter'da engellenince nihal abla bu sefer Facebook'ta bakan beye aşkını ilan ediyor. Bu arada fake falan değil arkadaşlar. Kadın gerçek.

görsel
Gülüyoruz eğleniyoruz ama bu ablanın saplantısı tehlikeli boyutlara ulaşabilir. Twitter hesabından cinsel fantezilerini bakana yazıyordu. Abla ağır akıl hastası bence.
Akıllara Audrey Tautou'nun erotoman bir kadını canlandırdığı seviyor sevmiyor adlı filmi getiren korkunçlu olay. Kadın 2019 yılından beri ağır takıntılı. Birisi ona bakanın evli olduğunu, ona ulaşamayacağını anlatsa bile ikna olmaz. Erotomani çok kötü bir hastalık. Komik duruyor ama vahim sonuçlar doğurabilir.

Bahsettiğim film için:

https://www.beyazperde.com/filmler/film-39132/
O ablanın zevkinin ağzına sıçayım.
Benim yeni haberim oldu bu durumdan.

Fakat cidden hasta bu kadın, bayağı tehlikeli. Evet.
Valla açıkçası ben de bu kadına iyi reklam yaptığı için dokunulmadığını düşünüyorum. Paralı troll olmadığını biliyoruz. Yeğeni teyzesinin hasta olduğunu ve tedaviye ikna edilemediğini yazmıştı. Zaten bakanın fotoğraflarını evine çerçeveleyip koyduğu fotoları görmüştüm.

Teyze manyak ama bu durum "kadınların bayıldığı erkek" imajı yarattığı için sessiz kalınıyor olabilir. Umarım kontrolden çıkmaz. Fahrettin koca'nın eşi hale hanım durumdan haberdar mı bilmiyorum ama haberdar olursa çok iyi olur çünkü tehlikeli olmaya doğru gidiyor.
Allah'ım ne zevksiz kulların var dedirtiyor.
Bir insan ablasının kocasına nasıl bu gözle bakabilir, aklım almıyor.
Bu arada bu post-modern feriştah yenge zamanında ekşi sözlük'te de konuşulmuş ama son vukuatları yazılmamış. Abla sağlık bakanlığı Twitter hesabına aşkını ilan ediyor.

https://eksisozluk.com/fa...in-gizli-hayrani--6795307
tamam fahrettin koca yakışıklı bir bakan ama normal bir insan evladı bir karşı cinsten karşılık alamadığında onu 3-5 ay daha düşünür, sonra unutur gider. kadın nereden baksan 2 yıldır sayın bakanın peşinde. kadının psikolojik (yetmiyorsa psikiyatrik) destek alması gerekir.
Fahrettin koca Batman ziyaretinden sonra bir ceket isterem adlı batman türküsünü paylaşmış. Nihal abla da türküyü üstüne alınmış. Bu kadın ağır klinik vaka.

görsel
Baldızı bir de.

(bkz: ensest)
Oha! Bu Nihal denen kadın cidden hale koca'nın kız kardeşi miymiş? Lan olm yalan değilse aile faciası çıkar bundan.

Lahnet olası liberal nickli yazar baldızı olduğunu iddia ediyor.
Millet artık zıvanadan çıktı gerçekten. Bu şahsın baldızı olduğunu hiç zannetmiyorum. Kadın çok net erotoman. Kendinden statü olarak çok üstte bir adamla aşk yaşadığına kendini inandırmış. Bu tipler çok tehlikeli olabiliyor.

Umarım hale Koca bir önlem alabilir. Hastanede tedavi görmesi lazım bu kadının.
Böyle tiplerden korkan tek kişi ben değilimdir inşallah. Genelde kadınların böyle saplantılı aşıkları olur ama piyango bazen erkeklere de vurabiliyor. cidden çok korkunç lan. Yani evet önce güldüm ama bu konu çok farklı yerlere gidebilir. Kadın ruh hastası belli ki.
Nihal abla asla pes etmiyor. Süleyman soylu'dan Fahrettin Koca'nın numarasını istemiş. Şu azim bende olsa betonu delerdim.

görsel
güncel Önemli Başlıklar