bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  açılımı fahrettin kerim gökay anadolu lisesi olan eğitim ''yuvası''
  2 -1 ... dnzz
 2. 2.
  hayatımın yedi yılını alan lise.
  Çingene mahallesinin ortasındadır. Nasıl başka yerlerde sokak köpekleri varsa burda da, sokak atları vardı. okulun bahçesinden bol bol çiftleşen atları izlemeniz mümkündür.
  Öğrenciler dışarı kaçmasın diye, demirlere gres yağı düren müdürü vardı bir zamanlar.
  En pğopüler olayı ise, arabsıyla geri geri giden müdürün voleybol direklerine çapması sonucu, ertesi gün voleybol direklerini kaldırtmasıdır.
  2 ... maksat muhabbet
 3. 3.
  en son ismail karahan diye bir müdüre sahip olan okuldur.**
  -1 ... saldirici
 4. 4.
  mezun olduğuma faşist müdürden dolayı çok mutlu olmuşumdur. Çünkü okulun ilk günü çıkan kavga dolayısıyla (kim o terbiyesiz(!)) okulu kameralarla donatmış ve okul dersteyken bile karşısında oturup çekirdek çitlediği rivayet ediliyor. Ayrıca ayakkabı fetişisti olduğuna bizzat şahit olduğum insan...Siyah ayakkabı konusunda diretmektedir.Ama suyu ısınmıştır.
  ... death knight immortality
 5. 5.
  yerdeki yer,çoban,yasin....kısacası müdür yetkin..bana başka birşey hatırlatmayan lisem...
  ... cok pis yazarim
 6. 6.
  tüm öğretmenleri ve idarecilerinin,mevki problemi olmasa istanbulun en iyi liselerinden olurdu diye tanımladığı anadolu lisesi.biz hazırlıktayken etrafta atlar otlardı,kurban bayramları öncesi yan tarafta hayvan pazarı kurulurdu.okul havalimanına kavsağına çok kısa mesafede bir varoşta yer alınca bu tarz seyler pek hoşunuza gitmese de,yapabileceğiniz birşey olmadığından katlanıyorsunuz.kayıt olmak münasebetiyle ilk gittiğim gün okulun bağlı bulunduğu küçükçekmece kaymakamlığı personelinin dahi bilmediği bir yerde oluşu da en ilginç anılarımdandı.ilk dönemlerde uçak gürültüsünden ders anlamanın mümkünatı da olmaz ayrıca.hazırlıkta canınız sıkıldığında hiç bilmediğiniz uçak firmalarının isimlerini öğrenebileceğiniz fırsatlar verir bunlara rağmen.son olarak uçak gürültüsü nedeniyle öss yapılmamaktadır.
  1 ... ivanpenaltovski
 7. 7.
  nüiforma giydirmiştir.
  1 ... response if under duress
 8. 8.
  yerleşim yeri kötüdür gidip gelmeside güçtür.
  ... mutlu vatandas
 9. 9.
  biz girdiğimizde ismi nasreddin hoca anadolu lisesi olan bir ortaokulun üst katında öğretim hayatına başlayan kazlar, ördekler, atlar * *, yetkin togay ve nice enteresan hocaları zamanında bünyesinde barındırmış; aile ortamı, kardeşlik bağını kuvvetlendiren çingen mahallesindeki okulum.
  ... portakalli irish cream
 10. 10.
  istanbulun en okunmayacak anadolu liselerindendir.
  okuyanların hiç biri daha önce okulu görmemiş bilinçsizlerdir.
  benimde torpille geçiş yaptırıp listenin sonuna ismini yazmamla okuduğum güzide eğitim yuvası.
  ... mucbir sebep
kapat