bugün

Anneler arasinda ayrim yapmadan yapilan insanliktir.O kadinin asil sifatini kaldirip dunyada ona verilmis en yuce sey olan "anneligini" hatirlatmak icin yapilandir. Bir gün dahi olsun meta olmaktan kurtarilan kadini mutlu edecekdir. Nihayetinde akli basinda olan erdemli hicbir insan sahsini okadar kucuk dusuren bir iş yapmaz. bu kadinin degerinin altini tekrardan cizecek kutlamadir.

tum annelerin siniflandirma ve sinirlama yapmadan anneler gunu kutlu olsun.
belli insanlara ön yargı ile bakmayan ve sevgi denen şeyi unutmaya yüz tutmuş bir kadına tekrar sevgiyi hatırlatan kişinin hareketidir.
başlığı açan zatın validesinin anneler gününü kutlaması akabinde açtığı kıytırık başlık.
fahişelikte bir meslek ve her yapan mutsuz değildir. bence anne olmasına da gerek yok saygı duyman için. misal ben tüm fahişelere saygı duyuyorum ve zorla bu iş yaptırılmıyorsa mesleğini icra etmesine de hiç bir lafım yok.
uzaktan uzağa yapılandır. ben annemi on yıldır çalıştığı pavyonun karşısındaki kafeden izliyorum. okulumu bitirip işe başladıktan sonra ona her anneler gününde isimsiz çiçekler ve hediye bir şeyler gönderiyorum. belki başkası sanıyordur belki de tahmin ediyordur benim olduğumu, oturup ağlıyordur. bugün de çiçeğini ve hediyesini gonderdim. o dünyanın en iyi annesi değil ama en şansız, en bahtsız, en cefakar anneleriden biri. o benim annem...anneler günün kutlu olsun canım annem benim...ellerindrn öpmeyeli yıllar oldu...seni çok özlüyorum...
çoçuğu doysun diye bu yola itilen anne elinden değil ayağından öpür değil anneler günü kutlamak .