bugün

Para karşılığı hizmet veren cesur fahişe ile parası için sevgili olup yatan ikiyüzlü fahiseden de iğrenç kızın farkıdır.

Yeni nesil kızlarda hiç gurur yok dolaylı yoldan fahişeliktir yaptıkları..
(bkz: araba için veren kızlar)
kadınlarla ilgili girileri, onları küçük düşürücü başlıklardan ne kadar tiksinip dile getirsem de kimi zaman haklı olan söylem.

eğer kızcağızın maddi durumu yoksa, sevgilisi de bazı giderlerini karşılıyorsa bunda ayıpsanacak bir şey yoktur. sonuçta iyi günde kötü günde yanında olmalı bir insan sevgilisinin.

ancak sadece çocukla parası için sevgili oluyorsa, uzun dönemli kadrolu fahişelikten başka bir şey değildir.
Bakıyorum seviye yine yerlerde.

Sevgiliye para yediren erkekle godoş arasındaki farkla alakası bile yoktur. Fahişe pis insanlara katlanmak zorunda ama sevgili beğendiği kişiye katlanmak zorunda. Para yediren erkek godoştur.
benim gözümde fahişeler üçe ayrılıyor.

belli sürelerde erkeklerle para karşılığı seks yapan insanlar.
istemediği bir işte sırf parası iyi diye çalışan insanlar. çünkü mantıken yaptıkları şey bedenlerini satmaları.
bir de sevgilisini atm gibi gören kızlar. başlığımız bu üçüncü grup üzerine açıldığından haklarında biraz bahsetmekte fayda görüyorum. bu kızlar kendi içinde ikiye ayrılıyor.

yediği bokun farkında olup kimseye çaktırmayanlar

yediği bokla övünen insanaltı varlıklar

birinci gruptakiler kötünün iyisidir. en azından yaptığı kötülüğün bilincindedir ve buna göre hareket eder. vicdani duyguları çok çok çok azdır ancak zamanla gelişebilir ve bu tutumu değiştirmesine neden olabilir. bu vicdan parçacığı hatun kişiyi bir takas mantığına sürükleyebilir. sevgilisi sevdiği bir ayakkabı aldıysa onunla öpüşür. eğer bir araba aldıysa sevişir falan. böylece kendi kafasında kuduran vicdanını dizginlemeye çalışır "o da benden istediğini alıyor" diyerek.

ikinci grup ise Allah'tan insanlık payını almamış, iyi niyet, sevgi, huzur gibi hisleri hiç edinmemiş ve edinemeyecek olan kızdır. bu kızlar yediği haltın kötülüğünü bildiği gibi bununla övünmekten çekinmez. bu kızlar parasını emmekten ziyade çocuğun hislerini de emmeye meyillidir. hem çocuğun hayatını siker hem de hala kapımda köpek olsun het kavgada ağlasın romantik olsun falan diye isteklerini sıralar. zira doyumsuzdur. kendisi bu operasyondan başarıula söz ederken siz "orospudan farkın ne" dediğinizde ağlar ya da kavga çıkarır.

biz de parasını çıkartıp masaya koyan, eğer birlikte bi uola çıkacaksak benim olan senindir diyen, hayatı bölüşmeye çalışan kızlar olarak üzülürüz. çünkü nedendir bilinmez erkeğin yanında dünyanın en temiz kalpli hatunu da olsa aklı, gözü fahişe kızdadır. ben bu akıl ve göz kaymasını benim toplam boyumun kızın bacak boyuna denk olmasına bağlıyorum.
fahişe asil duruşu ve cesur yüreğiyle maçı alır.
fahişe dürüsttür. sevgiliden geçinen kız çakaldır tilkidir. allah belasını versin onun.
arz-talep ya da farklı bir ifadeyle, etki-tepki meselesidir aslında. fahişe isteyen ki, burada bahsedilen minvalde "fahişeler" de dahil buna, aradığı fahişeyi bulacaktır, onunla mutlu olmak isteyecektir. toplumda bu kadar çok orospu ruhlu erkek olmasaydı, bu kadar çok "orospu" da olmayacaktı nitekim. yine de tüm bunlar, "fahişe"leri mazur ya da haklı görmek için gerekçe olamaz. orospu orospudur çünkü.
Fahişe parasını veren herkesle, sevgili en azından sadece seninle tabi o da ihtiyaçlarını karşılığın sürece.
biri profesyonel biri yarı-profesyonel...