1. 1.
  eniştesi (ablasının kocası olan) ile fahişeye gidenlerin olduğu ülkede normal midedir. böyle fantezi porno filmlerde yok insanların ne kadar alçalabileceğini böyle görebiliyoruz işte.
  3 ... epefele
 2. 2.
  bunu balık yemeye benzetirim ben açken oturursunuz balığı yersiniz yemekten sonra ise bulaşığının yanından bile geçmek istemessiniz balığın kokusu mide bulandırır.
  1 -1 ... orgena
 3. 3.
  yemek borusunun sonu ile oniki parmak bağırsağı arasında kalan organdır.
  1 -1 ... creatil
 4. 4.
  çıkarcı midesidir.
  ... selia
 5. 5.
  toplumsal baskılardan ötürü spazm geçirmiş midedir.

  sokağa çıkar, top oynadığı arkadaşları sen daha skişmedin mi der dalga geçer.
  tv yi açar, sevişen sevişenedir.
  okula gider, üniversiteye gider. millet seks yapmayı çok matah bir bokmuş gibi anlatır. bide üstüne "ben çok şey yaşadım" havalarına girer. (amına koduma sorsan eve ekmek götürdün mü diye yok der, babası alıyo ekmeği bu vajina kovalıyo)

  benim bizzat kız kuzenim ve kız bir sınıf arkadaşım bile bana zamanında "artık milli ol" dediyse, siz düşünün böyle kaç bin tane örnek var ülkede ve kaç bini kendi olmaktan çıkıp sırf bu baskıdan kurtulmak için gidip fahişelerle yatma yolunu seçiyor...
  3 ... worldisblack
 6. 6.
  olmayan midedir.
  1 ... henrynin koseye giden plasesi
 7. 7.
  işkembe olmasın o.
  ... gulusunu opmeye geldim
 8. 8.
  standart midedir.
  -1 ... uludag reklam
 9. 9.
  konunun mideyle alakası yoktur. kimsenin midesiyle seviştiği görülmemiştir. tamam trollük yaptım ama tutamadım kendimi.
  1 -1 ... antiantianti
 10. 10.
  bütün mideler gibi kaslardan oluşan, genişleyebilen bir sindirim sistemi organıdır. Yemek borusu ile ince bağırsak arasında bulunur. Omurgalılar, derisidikenliler, haşaratlar ve yumuşakçalarda bulunur. Sindirimin ikinci fazında (çiğnemeyi takiben) görev yapar. Yiyeceklerin geçici olarak büyük miktarda depolandığı organdır. Rahatlıkla 1.5 litre sıvıyı içinde tutabildiği gibi, maksimum 4 litre sıvı tutma kapasitesi vardır.

  bütün mideler gibi, fahişelerle yatan erkeklerin midesinin de 4 ana bölümü vardır:
  1-Fundus,
  2-Kardia
  3- Korpus (gövde) ve
  4-Antrum (midenin son bölümü)

  fahişelerle yatan erkek için de Mide, içine giren yiyeceklerin kimyasal ve fiziksel olarak parçalandığı bir yerdir. Mide içini örten ve Mukoza denilen örtü dokudan sindirim sıvıları salgılanır. Mide içinde yiyecek varsa, her 20 saniyede bir dalgalar meydana getirerek sıvı ile katıyı birbirine karıştırır (Kimus). Sonuçta krem kıvamında yarı sıvı bir materyel meydana gelir. Meydana gelen karışım ince bağırsaklar tarafından emilecek seviyeye geldiyse, azar azar miktarlarda, pilor kanalını geçerek 12 parmak bağırsağına (Duodenum) geçer. Sıvıların mideyi terk etmesi katılardan daha hızlıdır ve mideyi boşaltması yaklaşık 20 dakikayı alır. Katı-sıvı karışımı materyelin mideyi terk etmesi ise yaklaşık 1.5 saati bulmaktadır.

  Mide, fahişelerle yatan erkek için de salgı yapan bir organdır. iç duvarlarında bulunan hücre ve bezler birçok önemli salgılar üretir: sindirim enzimleri, hormonlar, hidroklorik asit, intrensek faktör (B12 vitamininin ince bağırsak son kısmından emilmesi için bu faktörün varlığı şarttır). Mide kendi çıkardığı asitten kendini korumak için yapışkan, alkalen-bazik bir mukus da üretir.
  2 ... ptt sempatizani