1. 1.
  (bkz: bsg dedirten cia raporları)
  2 ... patlak fermuar
 2. 2.
  fahişe stoklarının arttırılması ile giderilebilecek hadise. üreticiler atıl olan üretimi kısmalı ve amortisman için gereğinden fazla bütçe ayırmamalı. yatırımcılar kısa vadede kar sağlayacak kartları tercih etmeli ve bu anlamda da sarışın bonolar tercih edilmelidir. ve bunu yaparken büyük firmalara yatırım yapmaktan ziyade kobi diye tabir ettiğimiz orta ölçekli işletmeler tercih edilmelidir. *
  ... poisonx
 3. 3.
  kevaşe sayısının artışıyla denge sağlanacaktır. halihazırda 3-5 erkeği idare eden kadınlar olduğu hesaba katılırsa, teeey tey.
  1 ... de sade ft baudelaire
 4. 4.
  açıkça erkeklere hakarettir.

  -siz kadınsız ve parasız kalınca birbirinizi skersiniz laan.

  kınıyoruz.
  3 ... akatreil
 5. 5.
  film senaryosu konusunda kıtlık çeken amerikan film endüstrisine yeni kaynak. her filmde amerika dünyayı kurtarmakta ya bu sefer de bu tehlikeden kurtaracak bütün bayan ajanlarını salcaktır dünya üzerine. *
  ... xargn
 6. 6.
  türkiye'ye uğramayacak olan kriz etkisi. bu bizi harbiden teğet geçecektir. sadece bizi değil bence cia bu konuda çuvallamıştır.

  şimdi baktığımızda fahişe olmuş kadınlar pek çoğu para için fahişe olmuştur. kriz varsa kadınlar çalışacak iş bulamayacak ve parasız kalacaktır. doğal olarak da fahişe olma yoluna gidecekler ve bu işi arz eden insan sayısını arttırmış olacaklardır. talepler değişmeyeceği için fiyat ya değişmeyecek ya da düşecektir.
  ... beitar jerusalem
 7. 7.
  +amcoğluu cam açalım mı?
  -niye lan?
  +etrafta hatun kalmadı hiç eğleniriz.
  -açalım bakalım.
  (zaman geçer.)
  +güzel gündü aşkım.
  -evet bebeğim artık her gün açalım.
  1 ... le ilkan