bugün

çeyizimi hazırladığım şu dönemlerde bana çok yardımcı olacak teyzedir hemen izliyorum.
elimden geleni yapacağım.
evet arkadaşlar, durum biraz önemli. bu sebepten ötürü sonuna kadar okumanızı ve duyarlı davranmanızı rica ediyorum sizden. olaydan haberdar eden ve yazının sahibi olan sevgili didem'e selamlar ve teşekkürler buradan.

fadime teyze eşinden boşanmış ve sadece babasından kalan maaşla geçinen, 2 evladı olan bir kadın. geçimine katkı sağlaması için açtığı youtube kanalında iğne oyası öğretiyor. fakat geçen günlerde öğrendiği üzere youtube, 1 sene içinde 4000 saat izlenmenin tamamlanmaması doğrultusunda tüm izlenmeleri silip fadime teyzenin reklam almasını onaylamayacakmış. kötü olan durum şu ki, 1 senenin dolmasına 16 gün kaldı...

başka platformlardan gelen destekler sayesinde fadime teyzenin izlenmesi, bugünkü güncellemeyle 3551.

burada paylaşmak istedim çünkü kadın cidden mutlu oldu, umuda ihtiyacımın olduğu şu zamanlarda birinin umut dolduğunu görmek beni mutlu etti.

sizler de arka planda videoları açarak, izlenme sayısının artmasına katkıda bulunabilir misiniz?

https://www.youtube.com/c.../UCIUKspLPRPKKh8CVzj2cntw
güncel Önemli Başlıklar