bugün

muhtemelen kendini çok zeki sanan bir abazandır.
teknolojinin imkanlarindan fazlasiyla yararlanan insandir. bir de bunlari anlayamayan fakirler vardir, acinasi.
anında engellenmesi gereken abazandır.

bari msn filan iste, ne telefonu yaa?
amaca giden yoldaki tezcanlılıktır. facebook yavaş iletişim zor oluyor msn'de devam etsek? sorusu merdivenin 2. basamağıdır, kişi bu basamağı atlayarak 3. basamağa atlamıştır. muhtemelen sonuç olarak kişinin arkadaş listesinden 1 kişi eksikle (fire) sonuçlanır.
"facete" nedir? dumuruna uğratan konu. telden konuşurlar mı bilemem ama bu türkçe ile konuşsalar da anlaşamazlar zaten
facete ne la ?
biraz daha bağlantı kötü olursa, facebook; peçete olarak da yazılabilir.
karakter sınırlaması olduğundan kısalta kısalta bu hale gelen başlıktaki, facebook kelimesinin kısaltılmasıdır. türkçe kullanmakla ilgili bir sorunum yoktur. bilginize...
--spoiler--
-telde bağlantı kötü adana çık aradan hadi bize gidelim.
--spoiler--
msnde konuşurken,
- belim ağrıdı tel.den devam edelim mi ? demesiyle birden çok ortak yönü vardır. sebep farklı olabilir ama sonuç aynı.
facei sevmiyorum msne geçelim mi?
(bkz: burası ksaıyor msn var mı)
(bkz: msn kasıyor telefon var mı)
(bkz: telefon kasıyor ev var mı)
(bkz: ev kasıyor biz boşanalım en iyisi)
Orta alanda top çevirmeyi sevmeyen ve boş vakti olmayandır.
facebook'ta bağlantı kötü twitter'da konuşalım diyen maldan daha akıllı olduğu kesindir.
mal değildir, teknolojinin eksikliklerini kendi cinsel hayatı için avantaja çevirmeye çalışan insandır.
(bkz: facete)
(bkz: facede)
(bkz: facebookta)
facete ne ki la? (bkz: reçete) (bkz: peçete)
bu topluluğun yanlışlıkla ekledim/Önerilerde çıktı diyen modelleride piyasada mevcuttur.
artık level atlamak istiyorum un hanzocasıdır.
karşısında hala facebookta konuşmak için de direten bir mal olduğuna göre aralarında hiç bir problem olmayacaktır.
''facete'ne de facete'nin bağlantısına da zıçayim'' deyip facete değil de face te diyen başka birini aramanın gerektiği maldır.
falçata gibi bişey mi ki?
(bkz: facete)