1. 1.
  katıldığım düşüncedir. gerçektende bu facebook mudur nedir bu site yüzünden özel hayat denen bir şey kalmadı kardeşim. insanların olur olmaz yerlerde çektikleri fotoğraflarını facede yayınlamaları gerçekten özel hayatı yerin dibine sokmuş durumda. ben öyle acayip tiplerede rastladım ki.. adam tuvalletten çıkmış fotosunu atmış. lan banane lan senin fotondan! neyse geçelim bu lümpeni arkadaşın biri duş almak için banyoya girmiş, facede şu an duş alıyor diye anlık durumu bildirimi yapmış. hasbinallah. nedir kardeşim insanların birbirlerine bir şeyleri ispatlama çabası? özellikle son bir kaç yıldır insanlar birbirlerine, bak ben mutluyum imajı vermeye çalışıyor olması. en çirkin kızlar güzel göründüklerini sanıp açık saçık fotolarını kamuoyuna sunuyorlar. bir ömrü mastürbasyon yaparak geçmiş olan gençler ise, kız arkadaşı olur olmaz ilişkisi var durumunu güncelliyor. 1 saat sonra ilişkisi olan adam ilişkisi yok durumuna düşüyor. ne oluyor bu millete? hakikaten bize ne oluyor? en basitinden 10 yıl önce hayat daha sade daha güzeldi ve daha hoş bir yaşantımız vardı peki ya şimdi? insanlarda utanma duygusu bile kalmamış. açıkçası uzun zamandır facebook hesabımı kapattım ve şu an kafam rahat durumda herkesede öneririm. ben kapattım siz de kapatın ve özel hayatınızı başkalarına sunanlardan olmayın derim..
  2 -1 ... delikadirulen
 2. 2.
  (bkz: facebook un insanların beynini çükertmesi)
  3 ... play play play
 3. 3.
  Facebook'tan mütevellit insanlar yaşamak için değil, anlatmak için yaşıyor artık.
  1 ... granduc
 4. 4.
  Özel hayatını ifşa etmek istemeyen, fotoğraflarını paylaşmaktan rahatsız olan facebook kullanmaz, kullanana da laf etmez, dedirten katılmadığım düşüncedir.
  -1 ... kirmizi gozluklu kiz
 5. 5.
  kullanıma bağlı değişen durum. Her bir haltını paylaşırsan doğal olarak özel hayat kalmaz ki, bu kişisel bir tercihdir. Fakat benim gibi gizlilik ayarlarını iyice düzenlersen, yeni nesil messenger olarak, zerre özel hayatını ifşa etmeden kullanabilirsin. Velasıl ı kelam her bir boku paylaşıp, facebook özel hayat bırakmadı demek biraz ikiyüzlülük oluyor.
  -1 ... kosmayan adam
 6. 6.
  tamamen katıldığım düşüncedir. insanları hemen anlayabiliyorsunuz. ne iş yapar, nerede çalışır, neleri beğenmiş, neler paylaşmış karakter analizi yapabiliyorsunuz. merak duygusunu tamamen bitiriyor. daha neyi öğreneceksin ki zaten ne var ne yok dökmüş özel hayatından her bir şeyi facebook a. bunu eleştirsem de ben de yapıyorum bunu. hiç iyi olmadı bu facebook sözlük.
  1 ... queen of the ordinary