bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    artık bu işi sürekli hale getirip, işin bokunu çıkaran adamdır.

bu adam önce birlikte olmak istediği kişiyi * seçiyor. sonra sinsice kızın paylaştığı her şeyi beğeniyor. böyle dünyayı görmüş geçirmiş ayaklarına yatarak yorumlar yapıyor. fotoğraflara abazalığa kaçmadan yorumlar yapıyor.

ardından bir anda yine face aracılığıyla kıza açılıyor. eğer kız kabul ederse ne ala. etmezse de sorun değil onun için. arkadaş listesinden siliyor ve kızı bir daha hatırlamıyor.

işte facebookta aşk yaşayan bir adamın anatomisi. uzak durulması, hatta arkadaş listesinden silinmesi gereken adamdır bunlar kısacası.
    ... sacmasapankonusmala
  2. 2.
    klavyesini iyi kullanan adamdır.
    1 ... de jong
  3. 3.
    atlanılmaması gereken önemli bir detay vardır efenim. hedef kızımızın beğendiği sayfaları, sanatçıları, şarkıları adı gibi bilir ve ortak çok yanı varmış izlenimi verir. bu şekilde kızın dikkatini çekerek kafasını karıştırır. ayrıca zafere giden yolda her şey mübahtır.
    3 ... serebral dolasimi olmayan adam
  4. 4.
    facebook'ta nikahı kıyar, elektirikler gittiğinde de boşanır, böyle rahat adamdır vesselam.
    1 -1 ... see you another life
  5. 5.
    o da bişey mi? ben netlogtan nişanlananı bile gördüm. Birde üniversite son sınıf lan bu adam. abazası bile ilginç memleketimin...
    ... rooest
  6. 6.
    hayretlere gark eden adamdır. hayır arkadaş her gün görüştüğümüz saplar bile silerken bizi nasıl becerebiliyor bu gavatlar anlamış değilim. tip midir yani mesele? öyle olmasın ağlarım lan. tipsiz değilim beeen.
    2 ... barrel
  7. 7.
    eskiden, çook eskiden, daha internetin icat olmadığı zamanlar ve ericsson abin18 in en kral telefon sayıldığı zamanlarda; arkadaşımın rastgele bir telefon numaralarını arayıp kız düşer lan belki, iki muhabbet ederiz. bakarız sevgili oluruz olim, dediği ve benim acıyarak baktığım insanların şimdiki durumu. amma velakin * böyle bi olayın benimde başıma gelmesi ve her ne hikmetse hayatımın kadınını bulmama vesile olan, hayatın kritik evresi.(amacım farklıydı bu facebook hesabı alırken tanımadığım hatunları ekleyip, can sıkıntısını gideririz, olmadı sohbet edip felsefe yaparız, espri muhabbet falan filan. ne yalan söyleyim sokakta görse pas vermez dediğin o sarışın afet mi afet hatunları camda öhmm anladın sen... )derken yine tanımadığım birini eklemişim, sohbet muhabbet feci sarmış, az birazda hoşlanmışım , ne hoşlanması bildiğin abayı yakmışım ben. yanına gittim tee kayseriye zikseler gitmem ama; elimiz mahkum gel demiş kalbimin sahibe adayı. bildiğin aşık olmuşum ben.oda beni sevmiş. lan acaba gönül mü eğlendiriyodur diye içim içimi yemekte. ama; nafile.milyon kere testler türlü akıl oyunları yok işte lan sevmiş bi kere, elime diken batsa kendi canı yanmışcasına gözleri dolarak hemde. bu 3.senemiz. ölürüm ona sözlük
    tanım: (bkz: aa bu benim lan)
    6 ... kisa lark
  8. 8.
    sevgililer gününde hediye olarak +rep verdiğini düşündüğüm adamdır.
    ... chatie
  9. 9.
    Realindeki tüm şansını kaybetmiştir.
    ... saim090
  10. 10.
    beğendim, dürttüm, düşürdüm.
    ... nptnbolum