1. 1.
  Herşeyi amacından saptırarak kullanan insandır.

  ey koca kafalı. bu sitenin kuruluş amacı nedir? bir zamanlar arkadaş olduğun ama zamanın getirdiği şartlar dolayısıyla görüşmediğin, ya da unuttuğun arkadaşını bulman için; birbirini kaybeden insanların birbirlerini bulması için başvurduğu bir yoldur. ama sen kalkıp kendi ismin yerine sevimli olduğunu düşündüğün nick denilen rumuzlarla sayfa açıyorsun.

  yok efendim ..... jordan, .... locas, ..... ay kuşu.

  bu nedir anlamak mümkün değil. zaten facebook zamanla amacından çıktı. artık herkes birbirini buldu; bulduğu arkadaşlarıyla oyunlar oynuyor, videolar paylaşıyor bari sen adam gibi adını yaz da amacıyla kullanmak isteyenler seni rahatça bulsun. yok bulmalarını istemiyorsan yıkıl git şu facebooktan.
  2 ... la havle vela corvette
 2. 2.
  banyoda giden günlerimi söyleyen insandan çokta farkı olmayan insan.
  1 ... muradili
 3. 3.
  fbi dandır.
  3 -2 ... jimi rodriguez
 4. 4.
  tanınmadan tanımaya çalışan kişidir muhtemelen. ya da eski sevgilisinin arkadaşlarını merak etmiştir...
  3 -1 ... jelib10
 5. 5.
  Muhtemelen her önüne gelen onun adını arama bölümüne yazdığında bulamasın diye kendince aldığı önlemdir. Ancak hiçbir zaman abazaların önünü kesememiştir.
  2 -1 ... harexis
 6. 6.
  eşinden gizli, facebook'tan hatun kaldırmayı düşünen kişidir. genelde düşündüğüyle kalır. ismini gizledin, sıfatını ne yapacaksın be adam***
  3 -1 ... alfa romeo
 7. 7.
  bu kişi asker ya da polis de olabilir. çünkü bazı üye olduğu gruplar, arkadaş olduğu kişiler aşırı görüşler içerebileceği için kendini sıkıntıya sokacak bir durum yaşamak istemez.
  1 ... yolgecenhani
 8. 8.
  dadlu qız gibi bir isimse türkçeye tecavüz girişiminde bulunan imalat hatası kişidir.
  2 ... ersan kuneri
 9. 9.
  egosunu tatmin etmeye çalışan kişidir. adı normalde abuzerdir ama 'dhatlı jojuuuk' türevi hesaplar açarak sevimli olmaya çalışır.
  3 ... isyankarbumerang
 10. 10.
  poker oynayanların çoğudur. şahitlerim var.
  3 ... cutthroat