bugün

kardeş ne demek bilmeyen insan modelidir. benim 37 tane kardeşim var tanrım ne kadar coolum, artistlikten ölücem, herkesle çok iyi geçiniyorum, herkes benim kankam, çok popülerim diye geçinen insan modelidir aynı zamanda.

sinirlendirirler beni. cidden bu durumu anlamıyorum hiç ve sinirleniyorum. bi insan 37 kişiyle nasıl kardeşi kadar yakın olabilir biri bunu bana açıklasın lütfen. 37 kişiyle kardeş gibi olmayı geç nasıl yakın arkadaş olabilirsin ya. facebookta kardeşlere eklenecek derecede yakın arkadaş, kardeşim dediğin insan sayısı en fazla 3tür. 37 nedir ya? kardeşlerinde onlarca kişi olanlara kılım yani kılım bildiğin. hiç samimi değiller bi kere. bir de yorumlarda falan sürekli kardeşim yazıyorlar ya birbirlerine iyice deli ediyorlar beni. insanlar bu kadar samimiyetsiz olamaz ya olmamalı! bunlar heralde ne bileyim böyle her mesajlaştığı, konuştuğu, bir iki kere dışarı çıktığı insanı kardeşi sanıyolar. evet kesinlikle biz dışarı çıktık çok eğleniyoruz çok iyi anlaşıyoruz biz kesin kardeşiz. dost, kardeş denen kavramın bu kadar basitleştirilmesi çok acı be sözlük.
o 37 kardeşi olan insanlar varya, onların aslında hiç kardeşi yok lan. çünkü kardeş ne demek bilmiyorlar. o yüzden acıyorum onlara. hayır onu da geçtim her şeyi geçtim tamam çok yakınım dediğin 37 kişiyi ekledin kardeşlerine neden arkadasından konuşursun o kişinin? böyle şeyler de var ya duyuyorum işte bilmem kim hakkında konuşuyor saydırıyor, bakıyorum facebooka kardeşlerinde ekli. bu nasıl bir çelişki neden ekli o sevmiyorsan orda açıkla bana nolur.

facebookta kardeşlerine çook yakın arkadaş eklemeye karşı değilim. ekle yani banane, iyi güzel hoş ta arkadaşını değil kardeşini ekliyorsun oraya bunu da unutma sevgili 37 kardeşi olan cool genç.
güncel Önemli Başlıklar