bugün

samimi söylüyorum nasıl olabildiğini anlayamadığım durumdur, kişidir. yani bir kızın 56 yeni mesajı, 89 bildirimi, 47 kişi tarafından dürtülme durumu varsa ben bir kadın olarak o
hemcinsimde bir terslik ararım hacı!

hangi insan evladında öyle ilgi alaka uyandırabilecek bir durum, özellik ya da güzellik vardır? nasıl bir maganda mıknatısısın sen?

(bkz: kahrol kezban al sana bomba)

edit: hayır ayşen gruda'ya benzemiyorum.

edit-2: bu entryden ötürü benim çirkin olduğum çıkarımını yapıp, benimle dalga geçmeye çalışan aynşıtaynlar görüyorum. içimizdeki notifikeyşıncılar sizi...

edit-3: bu kız muhtemelen ucuz şeker kokulu parfüm kullanıyordur, gördüğünüz yerde kaçın!!

s.o.s edit'i: ucuz şeker kokulu kezban kızların saldırısına uğradım, allahını seven defansa gelsin!
facebook'ta türeyen ve abonem ol ben eklerim familyasından olduğunu düşündüğüm kızdır. halk arasında motor denir.
yoldan çıktığı kuvvetle muhtemel olan kızdır.

http://inciswf.com/1296851737.swf
sonra etrafta poposu kalkık kalkık dolaşan kızdır. erkeklerdir tek sebebi.
arkadaş fakiri kişilerce kıskanılan kızdır. yok 56 mesajı 99 bildirimi varmış... peehh.
kandil mesajı alıyordur.
(bkz: facebook asalağı)
sözlüğümüzde bolca bulunan kızlardandır eksilere ve yorumlara bakılırsa. arkadaş fakiri ne lan? ayrıca aynı kız formspring.me'de herkese soru sor diye yalvarıp, profilde artistik cevaplar verir. ultra kezban seni.
çevresince muhtemelen sikilmek isteniyordur. ben demiyorum istatistikler diyor.
fotolarının arasında mini etekli bir fotoğrafı olması kuvvetlidir.
kendini deşifre eden sözlük kızları kadar çok mesaj alan kızdır efenim.

edit 12415: nasılmış?
ilgi delisidirler. tanımadıkları insanları ekleyince popileri artar, mutlu olurlar.
kimse kızmasın ama erkeklerin aşırı derecedece abazan olduğunu, kızların da bu zavallılarla egosunu tatmin edecek kadar aciz olduğunu gösteren hadisedir.
Kezban ve abazan yada apaçi kardeşliği.
(bkz: hepsinin canı cehenneme)
http://inciswf.com/turkki...etectedbyhdproduction.swf