bugün

gizliliğine saygı duyulmasını isteyen sevgilidir.
Siktir edilmesi gereken sevgilidir. Kesin bi dolaplar çeviriyodur facesinde.
aynı zamanda sevgilisinden facebook şifresini istemeyen sevgilidir. vıcık vıcıklığın dibine vurmak istemeyen kişidir.
facebook şifresini isteyen bir sevgiliye sahip olandır. *
mantıklı bir sevgilidir. beraber ağda yapsınlar bir de isterseniz.
birbirlerine feys şifresi veren ergenleri ilgilendiren konudur bizi bağlamaz.
-facebook şifreni verir misin canım?
+nedenmiş o? bana güvenmiyor musun sen? bir işler karıştırdığımı mı düşünüyorsun?
-olur mu hiç öyle şey sadece şeyden dolayı istemiştim ıı şey..
+cevap bile veremiyorsun. güven yoksa ben de yokum.
-aşkım özür dilerim.*
öncelikle kendisinden facebook şifresini isteyen sevgilinin güvenini sorgulaması gereken insandır.
yok ne şiş yansın ne kebap diyorsa;
(bkz: facebook u kapatmak)
kendisine güvenmeyen bir sevgiliye sahip olan kızdır.
(bkz: allah belasını versin onun)
Doğru olan şeyi yapan insandır. Zira verdikten sonra ' aşkım ayşe benekli kim? Son zamazingonu beğenmiş yoksa sen birşeyler mi karıştırıyorsun?' gibi saçma sapan muhabbetler ortaya çıkmaktadır. Sevgili de biraz trip hastası ise sürekli kavga çıkması olağandır.
kesinlikle bişeyler gizleyen kaşarın tekidir güvenmeyin.
şifresini vermeyen kişi aynı zamanda şifre istemeyen kişidir. ''özel hayat diye bir şey var'' cümlesini beraberinde getirir. çoğu zaman taraflardan birinin aldatması veya yakalanması ile sonuçlanır. ilişki durumuna ''serbest bir ilişkisi var'' yazmanın diğer versiyonudur.
vermeyen kız yoktur alamayan erkek vardır.
Şifresini vermediği gibi, o arkadaşı da bırakmalıdır. ilişki, birinin hakim olup, diğerini ezdiği bir otorite midir ? Önce karşısındaki insana güvenip, onu kendi gibi bilmeden ilişki zaten başlamamıştır!..
özelini sevgilisi dahi olsa gizlemek, karşıdaki insanlarla görüşmelerini kontrol altına almak isteyişini reddeden sevgilidir, candır.
kendine saygısı olan sevgilidir.
özeline saygı duyulmasını isteyen yada geçmişinde yaramazlıklar yapmış olan sevgilidir.
Sikinti sifresini vermemesi degil, onun bunu istemesi.
doğrusunu yapan sevgilidir.

hiçbir zaman sevgililer birbirlerine neden facebook şifrelerini verirler anlamadım. msn varken de vardı bunlar. msn şifresini verirdi sevgilisine; bir şeyler yazardım, bir bakıyorum "birader ben sevgilisiyim öyle gülücüklü mülücüklü şeyler gönderme" yazan tipler çıkardı. şimdi de facebook'ta çıkıyor aynıları.

ben de artık öyle bir kişiye denk geldiğimde siliyorum direk kendisini. sevgilisiyle konuşmak istesem onu eklerdim lan. saçmalığa bak.
sevgili olunca onsuz aldığı nefesten bile haberdar olmak isteyen, bunu en doğal hakkı olarak gören sevgilisinin saçma sapan isteklerine karşı durabilen özgüven sahibi kişidir. telefonunun karıştırılmasına da izin vermez.
kendine saygısı olan kızdır, güçlü ve kukla yapılamayan.
bir haltlar karıştıran sevgilidir. aman dikkat.
bir isteyen sevgili değildir. Gereksiz şeylerdir. Sosyal paylaşım sitesi gerginliği kaliteli ilişki zıttınadır.
bir şeyler gizleme ihtimali olan sevgilidir.
medeniliği falan geçeceksin. eğer onun şifresini almak istiyorsan kendininkini de feda edeceksin en başta.
zaten kız arkadaşlarından gelen mesajlara bakmaz sana söyler, bir süre sonra hatta hiç facebook'una bakmaz.

telefon gizlemek, facebook saklamak da noluyor arkadaş. bir gizledin iki gizledin, ben üçüncüde kırmak için gece gündüz uyumadan çalışır, gizli sorularını bulmak için çocukluğuna iner, hatta truva atı bile yollar, hayatı kendime de karşı tarafa da zehir ederim.
benim gibi manyaklar için kesinlikle bu şifre önemlidir. hotmaili daha önemli tabii. şak diye bütün üyelikleri elinde.
hatta tavsiyem şifreyi aldın diye rahatlamamak. fake adresleri var mı yedekte onları da araştır da sonra gözlerin pörtlemesin.

aslında çok güzel bir yöntem var, uyguluyorsun tak diye facebook mesajları geliyor telefonuna. bu yine söylüyorum benim gibi -artık özgüvensiz mi dersin manyak mı dersin- tipler için. gerçi şifreler olunca bir süre sonra gerçekten bakmayacaksın bile. bu yöntemler daha çok aldatıldığından şüphelenenler için.
kaç kişi zafere ulaştı bunlarla, ne ilişkiler gün yüzüne çıktı.. gizli soruların cevabı çok önemli evet laf arasında cevap alırsan onu kır bunu indir olaylarıyla da uğraşmazsın.
mesela baktın evcil hayvanının adı sana söylediği gibi değil, tuttuğu takıma göre yaz. aslan, kanarya gibi. neyse bunlar fazla ayrıntı şimdi eski günlerim geldi aklıma. az uğraşmamıştım. şu an şifler elimde psikopat psikopat rahat ve huzurlu yaşıyorum sorun yok.

hayır saygı falan demişler de ben anlamıyorum bu tipleri. hiç mi merak etmiyorsun arkadaş. imreniyorum yemin ederim. yetiştiren aileye de selamlar. ne özgüvenli, egosuz, şüphesiz insanlar var dünyada. yersen tabii. özeniyorum falan da bence onlar da bastırıyor bu meraklarını.
bir de tabii şifre alıp kendi şifreni verme olayı var. birden birbirimize saygı gösterelim berkcan modları.
aslında mantık şöyle işleyecek. tehlikeli durumlardn facebook'u arındır ama önce kendi içinde şeffaflaş. sonra başına bela olmasın. arkadaş kalma olayları elinde patlamasın.
ciddi bir ilişkiyse hele mecbursun. ömür köşe bucak şifre gizlemekle geçmez. bunu bilir bunu söylerim.