bugün

08.01.2012 Zaman Tüneli yayınlandı.
Direnişin 1. Günü: Zaman Tüneli denen bir zımbırtı çıktı. Bir grup sazan dışında kimse geçmedi. Facebook zaman tüneli nin bir gün bütün profillerde uygulanacağını söyledi, direnişimiz başladı. Ananı sikicez facebook.

18.01.2012
Direnişin 10. Günü
Facebook u sadece okey ve batak için kullanan bir grup kullanıcı fütursuzca zaman tüneline geçti. Şimdi hepsi pişman olsa da zaman tüneli şimdilik iptal edilemiyor. Facebook yetkilileri bu saf değişikliğinin bizi yıpratacağını düşünüyorlar. Ama başaramayacaklar.

01.02.2012
Direnişin 24.günü, General Zuckerberg şirketin halka arz edileceğini duyurdu. Sanırım direniş işe yarıyor. Pek yakında herkes istediği profili kullanacak. Twitterda mevzilenip #ZamanTünelininAQ diye hashtag oluşturduk. Sosyal bombardıman devam etmekte

03.03.2012
Direnişin 55.günü;
General Zuckerberg 30 Martta tüm profillerin zaman tüneline geçeceğini duyurdu.” Biz chrome da Social Reviver eklentisi ile sizin kolunuzu kestik, siz bu duyuru ile sakalımızı traş ettiniz. Unutmayın ki koldan sakal çıkmaz, ve kesilen sakal da ne öyle parlak parlak! Sonuç olarak generalin götü yemez” diye açıklama yaptım, kimse siklemedi ama göreceksiniz.

30.03.2012
Direnişin 82.günü:
Zaman tüneline yanlışlıkla geçip gönderilerinin yerini karıştıranların sayısı hayli artınca, bütün profillerin zaman tüneline geçmesi erteleni. General babayı aldı. Not:Eski profilden yazıyorum. Giderek güçleniyoruz.Karikatürü bile var artık. http://galeri.uludagsozlu...zaman-t%C3%BCneli-216985/ Zafer yakındır.

08.06.2012
Direnişin 152.günü:
Bugün okullar kapandı, facebook liseli akınına uğradı. Güç kaybediyoruz. Düşman pek çok kişiyi saflarına çekti. Ama biz vazgeçmeyeceğiz.

18.07.2012
Direnişin 192.günü:
Erzakımız azaldı, Düşman taarruza geçti. Tüm eski profilleri yakıp yıkıyorlar. Albüm üstünde albüm bırakmadılar. Yeniden doğuş manasında heralde, her “zaman tüneli” nin en altında bebek resmi çıkıyor. Direniş ekibinden de bir grup kullanıcı zaman tüneli kullanmaya başladı.

21.08.2012
Direnişin 226.günü:
Bu gece uykumdayken saldırıya geçen General Zuckerberg amacına ulaştı. Uyandığımda ben de dahil bütün direnişçiler zaman tüneline geçmişti. General açıklamasında “Profil Duvarı” nın yıkılmasının insanlık için büyük bir adım olduğunu söylerken, facebook kullanıcı sayısı bir anda yüzde birine düştü. Sadece Okey oynarken kadın profillerinin resimlerine bakıp masturbasyon yapan bir grup insan dışında facebook kullanan kalmadı. Times gazetesi ise durumu şu başlıkla yayınladı: “Is it end of the human relationships”

Hoşça kal facebook profilim! Hoş geldin Zaman Tüneli.
Sabah uyanmamla zaman tùneline artık benim de dahil olduğumu gördüm. Büyük yıkım.
gereksizdir.
gayet de güzel bir uygulama. tadını çıkarın.
bu modern ve düzenli uygulamaya gösterilen gereksiz tepkidir.
direnmek faydasız, eninde sonunda o tünele zorla sokuyorlar.
hala gösterdiğim direniştir. ne zaman geçeceğimi merak içinde beklediğim söylenemez. geçmesem daha iyi.
edit: hay benim dilime, sonunda olan oldu.
deli eder ama bir eklenti sayesinde eski profile dönebilirsiniz. diğerleri sizi zaman tünelinde görür ama siz başkalarını ve kendinizi
eski profilde görüyorsunuz.
(bkz: aferin)
"lan mark
sen benim hesabıma naptın
başına büyük bi bela actın
çalışaların orda burda olmuş fahişe" tepkisini dilimde hala
18 ağustos 2012 tarihi itibariyle şahsım için bitmiştir. sen kazandın zucker, ama duyuyorum işler kötüymüş. bedduamı aldın daha da burdan ekmek bekleme.
hala direnenler var.
bunlar beni unuttu diye sevinirken...
evet benide yakaladilar.
kapak fotoğrafının farklılığına alıp "güzelmiş yeaa bu" demekle son bulur.
benim direnişim bugün itibariyle son buldu .
vay amnskm. feysbugumu zorla zaman tünellemisler. zamaninizin da tünelininiz de...
inadım inat götüm iki kanatçıların kanlarının son damlasına kadar direneceği şeydir.*
(bkz: her fani zaman tünelini tadacaktır)
Çok direndim ama en son bana tercih şansı bırakmadan geÇirdi.
ben de düştüm, beni bırakın devam edin siz!
gecen hafta turlu entrikalar sonucu Kaybettigim direnistir. zuckerberg'in bu baskici ve militarist tutumuna karsi hakli direnisini surduren herkese basarilar dilerim, gun sizin gununuzdur dostlar.
Hesabı kapatmama sebep olan durum. bildiğin eşkıyalık yapIyor ibneler.