1. 1.
  iki sevgili vardır. birbirlerini çok sevmektedirler. fakat birinin facebook hesabı yoktur. diğerinin vardır. ve sevgilisinden gizlediği, söyleyemediği şeyleri facebook ta bütün millete gösterir. ve birgün sevgili aldatılma şüphesinden dolayı facebookta sevgilisinin arkasından çevirdiği işleri bir bir görünce çöker yaşayan bir ölü olur.

  işte budur facebook yüzünden ilişki bitmesi.
  3 -1 ... adaya ozel kondom
 2. 2.
  iki sevgili vardır.biri diğerini dürter.diğeri de dalgınlıkla ''ne var amk'' der.ilişki biter.
  1 -2 ... onurcaq2000
 3. 3.
  mumkun degildir. sayet o iliski facebook yuzunden degil taraflardan birinin facebook uzerinde yaptigi birsey yuzunden bitmistir. onune gelen kizi/erkegi ekleyip "slm naber canim:)" muhabbeti yapan bi sevgiliyi kimse istemez, bu facebookun ortamini hazirladigi bir sey olsa da yaptigi bir sey degildir.
  ... toblerone
 4. 4.
  karakteri oturmamış kişilerin tutarsız davranışları yüzünden zaten bitecek olan sağlıksız ilişkisine, bahane olarak facebooku göstermesidir. telefon, facebook veya msn gibi iletişim araçları hayatı kolaylaştırmak içindir. amacı dışında kullanılıyorsa, bu,onların değil bunu yanlış kullananın suçudur.
  -2 ... ortmenim
 5. 5.
  günümüzde artik hemen hemen herkesin ilişkisinin bitme nedeni olan durummuş. lan yavşak gül gibi karin ya da kiz arkadaşin varsa elaleme mesaj atip, çapkinlik havalarina giriyorsan facebook ne yapsin sana karaktersiz pezevenk. bak yine sinirlendim ya. bi durum güncellemesi yapayim hemen.
  2 ... geliyorumbisaniye
 6. 6.
  kız facebook hesabındaki herkesin gerçekten arkadaşı olduğuna inanır. çocuk ise kimsenin 400 tane arkadaşı olamaz der. bu kavga böyle sürer gider.

  hayır anlamıyorum 400 kişi nasıl olur da yakın arkadaşın olur. hadi eski bir arkadaşın ya da aynı okulda okuduğun biri seni niye eklesin. senin resimlerini ne diye görsün. senin resimlerini ne diye beğensin. arada bir neden senin hesabını erkek arkadaşlarına versin. ya da ne biliyim. işte zerre kadar yakınlığın olmayan biri hala neden senin hayatını gözletleme şansına sahip olsun.

  işte kıza bunu söylediğiniz zaman siz aptal, aşırı kıskanç ve anlayışsız olursunuz.
  2 ... bado
 7. 7.
  herhangi bir arkadaşın * size ait bir fotoğrafı beğenip veya yorum yapması sebebiyle olanları mevcuttur.
  ... pilanist
 8. 8.
  facebook bir vesiledir. bu vesile eğer tarafların ilişkisini bitiriyorsa iyi de olmuştur. bu sebeple biten ilişki zaten zayıf ve oturmamıştır, gereksizdir.
  -1 ... benf
 9. 9.
  gayet mümkündür. eğer sevgili facebook hesabını babasından kalan miras gibi koruyup sahipleniyorsa -ki bu genelde hatun tarafıdır, gerçekleşme süresi kısalır. hele de profil resimlerinde reytingi yüksek sayılabilecek sınıftaki fotoğrafları varsa ve bunlara, 45 adet dişlerini göstererek gülen ve makineyi apış arasına odaklamış arkadaş müsveddesi 'beğen' vermişse, süreç önlenemez şekilde hızlanır. o 45 kişinin neden arkadaş listesinde olduğunu da başka bir tartışmanın konusu yaparsınız.
  ... event horizon