bugün

"güvenmiyorsan sevgili olma" denilmesi gereken sevgilidir.
kötü bir niyeti yoktu belki ? * * *

edit : niye eksiliyorsun ? kötü bir niyetinin * olmayışı ihtimal dahilinde değil mi ? sen bunu bir düşün.

2 yıl sonra gelen edit: istememeli.
verilmemesi gereken sevgilidir.

ıı, senin için fesat. *
Tezat bir durumdur.
Erkek : Ajkımm msn ve face şifreni verirmisin.
Kız : napacaksın hayatım?
Erkek : Hiç Öyle Bakmak istiyorum aybalam.
Kız : Tamam beraber bakarız bitanem.
Erkek : Tamam bakarız da sen genede ver.
Kız : Hayır Olmaz hayatım.
Erkek : Neden Olmuyomuş sorabilirmiyim?
Kız : Bir nedeni yok yani <== (kızda erkekte bu soruyu bilinçsizce cevaplar hayır cevabı sadece o andaki tepki cümlesidir.)
Erkek : Yoksa sakladığın bişey mi var? <== (erkekte) tezat durum 1
Kız : Hayır tabikide ne olabilirki.
Erkek : o zaman ver.
Kız : Neden istiyorsun güvenmiyormusun bana yoksa. <== (kızda) tezat durum 2
.. KAVGA ....
kaç kaç kaç kaç.. uzak dur.
sakat ve hemen akabinde çok büyük kavgalara gebe bir durumdur. erkek "istersen öğrenci bilgi sistemi şifremide vereyim amına goyum" diyebilir.
yok vermiyorum deyince gizlediğin bir şey var kesin diyen sevgilidir.
kavga çıkartmak isteyen sevgilidir.
napıcaksın kiii? sorusuna maruz kalması muhtemel olan insandır.
ilişkinin başında istemek biraz abes bir durum yaratabilir. kıskanç sevgilidir onu da öyle kabul etmek gerekir. sıkıntıya gelemem diyorsanız yollar ayrılır.
ilişkinin karşılıklı güvene dayalı olduğunu bilmeyen sevgilidir. Eğer farklı bir durumu varsa davranışlarından anlaşılır zaten.
(bkz: ver kurtul)
evlendikten sonra evin tapusunu da üstüne almak istemesinin ihtimali çok yüksek olan sevgilidir.
(bkz: sevgilisine msn şifresini veren insan)
(bkz: msn ve facebook şifresini sevgilisine veren insan)
sevgilisine güvenmeyen daha da kötüsü saygı duymayan sevgilidir. bir sonraki aşama olarak, facebookta ortak hesap açan sevgililer olarak hayattaki yerlerini alırlar.
1.adım-)şifre verilir.
2.adım_)eve gidilir şifre değiştirilir.
3.adım_)''aşkımmm hesabım çalınmış giremiyorum''denir.
kendine ve karsisindaki insana guvenmeyen insandir. Cok suphe iyi degildir. Suphe insanin icinde kucuk bir cam catlagi gibidir ve zamanla buyur. En kisa surede ya o catlagi cizdirmek yada kimsenin hayatini zehir etmemek adina kendi kendine yetinmeyi bilmek gerekmektedir.
eşlerin bir birinden sakladığı bir şey yoksa normaldir. yok işin içinde bir şey varsa...
kimse rahat edemez... kimse kimsenin şifresini istemesin... herkes gemisini yüzdürsün...
"şifre isteniyorsa" vardır bir numara...
"şifre verilmiyorsa" vardır başka bir numara...
kişinin her şeyini paylaşmak istemediğini anlamayan sevgilidir. herkesin özeli vardır.
edit: saklanacak bir şey var demiyorum ama her şey paylaşılmak istenmeyebilir.
kızın istemeden erkeğin konuya girip olayı halletmesi gerekir...
erkek-şöyle kızlar erkek arkadaşlarının şifrelerini falan alıyor ya çok saçma dimi,sen istemzsin dimi aşkım sen bana güveniyorsun ?
kız-hayır aşkım tabikide güveniyorum.
o andan itibaren "sevgili" olmaması gereken!
*saygıya ve sınıra dikkat...
güvenmiyorsa zaten sevgilin değildir,
sevgilin olması herşeyine müdahil olması anlamını taşıyorsa zihninde artık sevgilin olmasındır!
seven sevgilidir, ya da sevgilisinin aldattığını düşünüyordur, onu kaybetmek istemez.
üç adet boş ol ile uğurlanabilecek sevgilidir.
'bana kiminen sevgili olduğunu söyle sana şifre kombinasyonunu söyleyeyim' diyen büyücüler, tükürükcüler biliyorum. ya da sevgiliden sosyal mecra tahmini yapan falcılar. ehauhehue.* şaka lan şaka, bu işten de parayı indirenler bulunacaktır demek istediğim bu aslında.

aslında ne gerek var ki şifre söylemeye. bizim gençliğimizin dükvari olan kısmı bulmuş çareyi. na formül şu; aysun&ali yılmaz kadir&menekşe özgüven profilleri belki arakdaşınız olabilir gibi uyarılar verip duruyor facebook nanesi. çiftlerin bir olup tek hesapta adlarını birleştirmesi aplikeyşını.(buarada böyle profiller varsa, hiçbir hukuki davayı kabul etmem. teşbihte hata olmazmış ne de olsa*)

sevgili pıtırcıkları, ilişkilerinin ilk bir ayında ortak soyadından facebook profili oluşturdukları için bu dertten kurtuluyor. yiring.

hee bunun emeseni var, asıl mal orada götürülüyor. onun şifresi möhüm diyen sevgili içinse düş de başını ye, kompleksli totoro, güvensiz dürrük söz öbeklerimi huzuruna sunmak isterim.

sevgilerimi yolluyorum.

öpücükler falan filan.*
Haddini bilmeyen sevgilidir. En yakın durakta terk edilir. Uzayın derinliklerine fırlatmak bile yerinde olacaktır. Terbiyesizliktir.