1. 1.
  Yav ınsan dusunmeden edemıyor , bır zamanlar msn vardı facebook cıktıgı andan ıtıbarı ıle populerlıgını yıtırıp , kapanan msn gıbı ne zaman bunun ısı bıter, mark abımız her gun mala vuruyor facebook para basıyor dunya degısıyor ama trend dıye bır sey var. Facebook ne zaman bıter ılgılı teorılerınızı beklıyorum.
  -1 ... zindanc1
 2. 2.
  facebook un krallığı ne zaman biticek
  3 ... kapooo
 3. 3.
  "biticek" yerine "bitecek" yazıldığı zaman. ama tek kişinin bunu yazması yetmiyor. herkes türkçeyi düzgün kullanırsa facebook'u yıkabiliriz.
  4 ... the adamin biri
 4. 4.
  zamanı gelince biter.
  ... frankcastle
 5. 5.
  bitmeyecek krallıktır. malum artık bir çok siteye ve ya pizza isterken, alışveriş yaparken mark abinin sivri zekası ile facebook ile bağlan erişimi olduğu için daha da büyüyüp cumhuriyet olacak illettir. saatlerce üyelik için bilgiler girmekten se bir tıkla kolaylığı sağlamıştır. o kadar komplike edilmiştir ki haber, resim, video, sohbet, çöpçatanlık ,oyun, durum bildirimi, ürün, moda, bilet, spor, siyaset vs vs derken içeriği artırılmış ve daha da artırılacaktır.
  ... no onion no cry
 6. 6.
  facebook kadar tat veren bir sosyal paylaşım sitesi yoktur, bitmemelidir.
  -2 ... sleepless man
 7. 7.
  facebook zaten bitti ki çok sıkıcı hep aynı şeyler saçma sapan paylaşımlar bu burada çay keyfi mutlu hissediyor, şu şurada kahve keyfi neşeli hissediyor bıktık vallahi bize ne hatta kime ne diyesi geliyor insanın..
  ... enntatl1cad1