bugün

facebook'un eski popüleritesini kaybetmesinden ötürü yeni yeni kavramlar getirilmelidir facebook'a..
göçeceksin, görüyorum..
2 yılın var, burada yazılan şeylerin hepsinin tek sitede toplanması için..
hızlı davran, parayı sen kap..

-siteye kons şart.. parası olup da mesajlarına cevap alamayan bir dünya hödük vatandaşımız var.. bizim gibi 3. dünya ülkelerinde büyük bir sorun teşkil ediyor.

-sitede yeni yarışmalar düzenle, en iyi kıza dildo, en iyi erkeğe şişme bebek hediye et..

ve en önemlisi;

kuralar çek sitede..

birbirleriyle eşleşen gençlere yiyişme şansı tanı.. o gecenin masrafı sana ait olsun..

belki çok külfetli iş bunlar ancak, 2 yıl içinde bu dediklerimi bir site yapacak ve fotoğraflarına bakarak masturbasyon yapan tipler, artık böyle şeylerden haz duymayacak..

elini çabuk tut..
tanımadığın birini ekleyince virüs kapıp tüm facebook hesabının gitmesi kötü ve gidince muhatap alacağın yetkili pek yok.. vardır da, kardeşimin hesabı gittiğinde aradım bir sürü ama bulamadım. yazdım ve cevap gelmedi.. siklemiyorlar yani.. düzelir inşallah çünkü eski arkadaşları falan bulmak için birebir, güzel yani...

çöp çatan uygulama eksikliği var.. bu konuda önemli adım atmıyor.. belki böylesi daha iyi bilmiyorum ama evlilikte önemli be.. sevaptır iki gönlü yapmak..

gruplardaki kişilerle konuşma bir ara gene cezaya sahipti.. yahu aynı gruptayız.. facebook bu özelliklerinden dolayı sosyalleşme katilidir..

ben abd başkanın sosyal ağ sahipleri ile konuşmasında bu müslümanlar, türkler birbiri ile sosyalleşmesin dediğini düşünüyorum.. yani o sistemler sosyal ağlar..

mesela ben sosyal ağlarda hadi azerbaycanlı akrabalarımızla arkadaş olalım hareketinin desteklendiğini görmedim.

vk.com yani vkontakte.ru da daha kolaydır azeriler arkadaş olmak ama eskiden türkçe bilen ruslarla falan tanışma vardı, maalesef kaldırdılar..

bir artıdan bahsedeyim ama. başka pc den girildiğinde telefonuma gelen kodu girmeden aynı şifrede olsa giremeyecek ve bilgi gelecek, biri giriyor diye..
türkiye de ki en büyük eksikliği içinde fazla adam barındırmamasıdır.
-hatta öyle fazlalıkları vardır ki insanın midesini bulandırır.
-kabul edelim, mark olmasa çoğu götveren google'a kız msni yazıp msnden arkadaşlık yollayacaktı.
-bir kısmı da kola kapağıyla yonja da gold üyelik koşturacaktı. 1 lira mıydı neydi o pepsiler.
falan filan işte.