bugün

efendiler, bu entry'i yazarken çok utanarak yazıyorum. neden? kendimi bildim bileli facebook lanetini eleştirir itin götüne sokarım. hatta facebook nedir, sorusuna poker sitesi olarak cevap verirdim. taa ki şu iki artı bir olaya kadar;

birinci olay; akbili kaybettim, 2 gün sonra bir mesaj geldi. venividivici akbilini buldum diye. tanımadığım bir adam. teşekkürler facebook.

ikinci olay; okulda görüp hoşlandığım kızın, ortak arkadaşlarından, içinde bulunduğu fotoğraflardan, yani uzun bir çalışma sonunda kimliğini tesbit ettim. ha henüz bir şey yok ama iletişim var azizim.

burda neyi öğreniyoruz? facebook sayesinde istediğimiz insanla irtibata geçebiliriz. sadece ismini bilmemiz, arkadaşlarını tanımamız yeter.

lanet olsun, bu entry'i de kimse görmesin diye bu saatte yazdım. e neden yazdım? yazmak zorundaydım

edit: ismimi yazmıştım lan salak gibi. yani ismimi çıkardım nicki yazdım. görmediniz, duymadınız...
(bkz: siyasi propaganda)
(bkz: reklam)
(bkz: piyasa yapmak)
(bkz: arkadaş bulmak)
(bkz: arkadaşını bulmak)
(bkz: mazini hatırlamak) *
seks hayatına renk getirmesi olabilir. hatta eminimim yani,sözlük yazarlarıyla bile 10'da 4 yaptım facebook ile hayatım renk cümbüşü oldu.

p.s: diğer 6 photoshop ürünü çıktı arkadaş.
askerliğini beraber yaptığın adamın profiline girersin. bakarsın adam pkk sempatizanıdır. tamam dersin, şerefsizin tekiydi zaten ama pkklı ibnelere ana bacı küfrederken hepimizden fazla küfredeiyordu, dersin kendi kendine. yani kendi anasına bacısına küfrettiğini anlarsın. ensestlikte var, yok değil yani.