bugün

Akilli telefonlarin kullanilmasiyla beraber unutulmustur. Resim paylasmak icin instagram yer bildirimi icin foursquare dusuncelerini de belirtmek icin twitter a yonelme olmustur.
ülkemizde gözlenen durum. yurt dışında hala Çılgın atıyor facebook.
Yalnızca akrabaların " ayy sen ne kadar büyümüşsün" yorumlarına cevap vermek, ebeveynlere selamlarını iletmek amacıyla kullanılan bir site haline gelmiştir.
önce chat sonra msn şimdi facebook onun için olay yok beyler .
Facebook 13-18 yaş arası ergenler tarafından oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sadece biz gibi yaşı büyüyen tayfa daha az takılır olduk. Yoksa Gençler ne aşklar yaşıyor, ne entrikalar çeviriyor orda. Ohoo.
(bkz: akrabalar)
(bkz: kız meselesi)
facebook ta sayfa olayı şu anda aşırı sikimsonik bir hal aldı. reklam a boğmak nedir amk? grup olayı şu an güzel ama. forumdan daha etkili. adam direk attığın post u görüyor anında yorumda bulunuyor. uygulamalar kısmı zaten çok yarrağım bir halde şu anda. şeker kırdırarak bi boka ilerleyemeyeceğini anlaması gerek facebook un. ya mesela google play tarzı mobile olayına ağırlık verip sikimsonik bir uygulamayı kullanabilmek için kırk taklı attırmayıp daha etkili şekilde sunsa varya feci etki toplar. 1 milyardan fazla ve çok büyük çoğunluğu aktif üye olan bir site ne demek ulan? böyle giderse yolun yol değil facebook.
yanlış bilinen bilgidir.
sürekli alternatiflerin çıkması ile facebook gibi bir şirket önce instagram'ı milyon dolarlara satın aldı.
whatsapp ele geçiriyor denildi onuda satın aldı.
skype ile anlaşma sağladı.
en son yenilikleri arkadaş listendeki insanın numarası gözükmeden arayabiliyorsun.
anlayacağınız durum bu.
Tüketimin çok hızlı olduğu bu zamanda şaşırılmaması gereken durumdur.
Olması gerekendir.
Beni uzen durumdur. Tivitir, instagram ve 4sq hesabim yok. Sadece feys kullaniyorum ve artik ana sayfamda satasacak kimse yok. * geri donun cagrisi yapiyorum arkadaslar. Geri donun.