bugün

say lan!

erkek, kadın 2,
lezbiyen, gay...

etti 4.

nerde lan 45 tanesi nerde?

efenim şu an bu seçenek sadece abd de geçerli imiş. ilerleyen zamanlarda diğer ülkelere de yayılacekmiş. bir an önce ülkemize de gelmesi şart. zira ördeğe, rulmana, damacanaya hallenen insanlarımızın cinsiyet tercihlerini bu yönde yapması elzem bir konu.

49 farklı cinsiyet... oha ya!
--spoiler--
Agender, bigender, cis, cisgender, cis female, cis male, cis man, cis woman, cisgender female, cisgender male, cisgender man, cisgender woman, FTM, gender fluid, gender nonconforming, gender questioning, gender variant, genderqueer, MTF, neutrois, non-binary, pngender, trans, trans female, trans male, trans man, trans man, trans person, trans woman, transfeminine, transgender, transgender female, transgender male, transgender man, transgender person, transgender woman, transmasculine, transsexual, transsexual female, transsexual male, transsexual man, transsexual person, transsexual woman
--spoiler--

ulan biz daha eşcinselliği hazmedemedik.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/25809783.asp
insanların tercihine saygı duymaktır.
(bkz: hay maaşallah)**
yalan bir listeye sahip haber. zira listede iki kez "trans man" geçiyor. kimi kandırıyorsunuz siz?

hemen 48'lisini açın bu başlığın rica ediyorum.

ekleme: evet okudum hepsini.
işte bunlar hep cinsiyet.
menüye türkçe olarak eklenmediği takdirde bazı arkadaşlarımız için cinsiyet değiştirdi uyarısını sık sık görmemize sebep olacak durumdur.
(bkz: derdimi anlatacak kadar biliyorum)
biz insan değiliz demenin değişik yolu.
içinde asexual, transsexual, undisclosed, gay, straight, pansexual, bi-curious ve undecided olması yeterli olacak cinsiyetlerdir. 49 tane nerden buldunuz acaba?
şayet Türkiye'ye gelirse çok dalga konusu olacaktır.
Bin tane bile olsa şaşırılmayacak şeydir.

Türkiye için özel: elsever, ördeksever, eşeksever vs.
nerden öğrendiği meçhul, kim kulağına fısıldamış o da bilinmiyor. bir kırkdohuz farklı cinsiyetten bahsediyor. kimdir bu kırkdsuk diyorsun..cösniyet diyorsun..beşi altısını sayıyor, gerisi yok...*
tanım: lgbti bireyleri adına olumlu olan fakat sanki abartıya kaçılmış seçenek. en azından fesbuk abazaları da ayağını denk alır. *