bugün

insan rahatladığını hissediyor vallahi muhterem. o neydi lan öyle! saatlerce tanımadığım insanların fotoğraflarına bakıp altlarındaki köpek boku yorumları gibi okurken yakalıyordum kendimi. insan olduğumu hissettim yemin ederim, akşamdan beri kitap okudum, film syerettim, her boku yedim zaman geçmek bilmedi. süpermiş lan. bereket geldi, yaşadığımı anladım. sigarayı bıraktığımın ilk günü merdivenleri ne kadar rahat çıktığımı hatırlattı bana bu his....

ama durun.... şaka yaptım. çıkmadım facebook'tan. hala malım. sizin gibi. yan sekmede feysim açık. benim canım feysim. mal gibi poker oynuyorum. sizin gibi.
büyük bir irade isteyen davranıştır.
yapanlara son derece saygı duyarım duymuşumdur da.
zaman tüneli denen zımbırtıya geçişten sonra facebooku bırakmak olasıdır. bir nevi nikotin bandı etkisi gösterebilir.
katıldığım önerme, facebooku dondurmak sigarayı bırakmak gibi her an yeniden başlama olasılığınız var. en iyisi kökünden silmek insanın üzerinden bir yük kalkıyor aktiviteden aktiviteye koşası geliyor böyle çok harika bir his.(A)sosyal ağlara hayır kamnapnyası başlatasım geldi
güncel Önemli Başlıklar