bugün

yalancıdır sahtekardır.
Köyde vişne hasadı yaparken gördüğüm kızdır.
Snapchat de kullanmiyorsa tinder dediginde o ne diyorsa evlenilecek kizdir. Kacirmayin yani.

Ama swarm tinder snapchat kullaniyorsa bu uclu bir araya geliyorsa fena halde aranan bir hatundur. Oyle ciddi ayaklara gelmez. Siz turkler nasil diyor ii bir peynir vardii ii bilemedim ki.
sosyal medyadan uzak duran kızdır. hele instagramı yoksa tadından yenmez.
Hayalet gibidir. takibi zor yakalaması imkansızdır. Ilk fırsatta iş atılması gerekir zira ikinci şans 4 ay sonra belki olacaktır.
zdravstvuyte!
Benimdir. Gayette normal bi durum.
Ne yazıkki sayıları gerçektende az olan gruptur.
O benim. Girilen ortamda bunlar konuşuldugunda uzun zamandan beri fransız kaldıgım olur. Bir nevi kafanın rahat olması da denebilir.
sanırım benim o kişi.
etrafımda ki saçma insanlar soru sormaması için hepsini kapattım herşeye vaktim oluyor bazı kişiler dövücekmiş gibi "neden kapattın" diye sorsada iyi yapmışım.
zor rastanıldığını düşündüğüm kız tipi. millet kedisine köpeğine hesap açarken yani..
kendini ezik hissettiğinden açmıyordur.

çirkindir.

instagram açacak telefonu yoktur.

vsvsvsvs..
Ya tam maldır ya harbi adamdır.
garip bir kız olması muhtemeldir , ama içini açıp bakmadan bilemem yinede.
sosyal medyadan takip edilmek istemeyen, rahat rahat hayatını yaşamak isteyen kaşar olabilir.
olmaya da bilir belli olmaz.
Görmek istemedigim kızdır. Nasıl ulaşacaz kıza diyelim ki bir şey soracaz masumca hep kötü düşünmeyin lan.
Bence böyle bir kız telefonda kullanmamalı.
Gerek duymamıştır, sevgilisiyle arasında güçlü bir bağ bile oluşturabilir.
Olamaz mı olabilir dediğim durum.
benımdır. Eskı sevgılısının gorememesını ıstıyordur.
güzel ve dünyadan haberdar olanları da vardır. kimsenin kullanma zorunluluğu yok sonuçta.
ya çok çirkindir ya da dünyadan bihaber.

yüceltmeye gerek yok.
Facebook ve Twitterım var ama beğeni ve fav kasmaya çalışan bebelerden değilim. Neredeyse ayda bir kere tweet atarım ayıp olmasın diye. Instagramıda oldum olası gereksiz bulmuşumdur hiç açmadım bile.
1 yıl önce bendim.
Artık çok değiştim ajsnndjsjs.
zor bulunandır.
dünya üzerinde nesli tükenmekte olan bir türdür. bulunması çok ama çok zor bir ihtimaldir.
güncel Önemli Başlıklar