bugün

facebookta hiç arkadaşı olmayanların, hayatında hiç kimse tarafından pokelenmemiş insanların isyanıdır.
doğal bir süreçtir. sahte olan şeylerden insan zamanla tiksinir.
(bkz: face verdik book unu çıkardınız!)
-feysbukta paylaştığım videoya baksana
thanatos:ben facebookta yokum.
-aa hadi ya ilginç.(ve o gerizekalı ifade.)
işte o ifadeden tiksiniyorum!
(bkz: facebook hesabını silmek)
(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın) tarzı, adeta kişiyi kutsallaştıran samimiyetsiz yorumlar buna sebep olabilir.
facebooku amacı dışında kullanan kişi çemkirmesidir. sanane milletin fotosundan demekki açıp bakıyosun, baktığın yetmiyormuş gibi birde yorumlarını okuyosun.sonrada şöyle fotoğraf var böyle iğrenç yorumlar var diye söyleniyorsun.amaç eski arkadaşlarının neler yaptığını, nerelerde olduklarını öğrenmekse kullanılmalı ki bu amacıyla çok güzel bir hizmet sunuyor.ama herşeyin suyunu çıkaran milletim insanı facebook u da es geçmiyor tabiki.
(bkz: facebook da size bayılıyordu)
facebook un zikinde olmayan eylem.
kardeşim çocuk oyuncağına döndü artık hem site hemde içindekiler zaten face artık ne yaptığını bilmiyor sürekli birşeyler değişiyo, özellikler değişiyo. içinde ki insanlar da zaten foto delisi olmuş tuvalette bile çekilcek artık. kimisi canı sıkılıyo facebook üyeliğini kapatıyo canı sıkılıyo açıyo tuhaf yaratıklar allah akıl fikir versin.
hem facebook üyesi olup hem de sanki hiç böyle şeyler bilmiyormuşçasına ay sıkıldııım bağırtıları içinde olmak bu siteden tiksinmiş birisinin hali olamaz herhalde. bak myspace var, o daha iyi. niye facebook üyesisin, sadece arkadaşlarıla iletişim içinde olmak için ise bi tarafımla gülerim. facebook bildiğin piyasa bi gece kulübü, tanıdıklar da var, tanışılmak istenen de, sadece uzaktan melül melül seyredeceklerin de. adamlar napsın, bi şans mesaj atmişlar. delete, ignore gibi butonlar var benim sayfamda ve sık sık kullanıyorum. siz de kullanın olur biter.
(bkz: biz sizi tutmayalım)
(bkz: yol al)
(bkz: facebook gülü) *
paylaşmayan beni listesinden silsin gibi abuk sabuk yorumlu bir bağlantı paylaşan arkadaşlarını bir çırpıda silebilen insandır aynı zamanda.
evet,bir zamanlar face'di book'unu cıkardılar yani kaba bir deyişle ağzına yüzüne zıçtılar.
şöyle bir dikkat ediyorum da arkadaş meclislerinde falan, bütün sohbetler onunla bağlanmş amekee. o diyor beni arkadaşlıktan çıkarmış, bu diyor şu beni eklemiş, öbürü ona şu yorumu yazmış, bir diğeri onunla laf dalaşına girmiş falan neler yazmışlar ve sonra bir bakıyorsunuz yüz yüze gelince ağızlarını açamıyorlar. ne boktan bir durumdur bu iyiki kapatmışım dediği ve katıldığım başlıktır.
bir süre sonra olabilecek bir durum... normaldir...
uludağ sözlükte yazar olduktan sonra başa gelebilecek durum. *
facebook ta fazla ilgi toplayamayan tiky_girl_34 söylemi...

yada teklif yolladığı bir kaç kızın engellemesiyle oluşan boşluğu,sözlüğe aktarma yöntemi olarak abazan_21 şahsına ait söylem...
''canım sıkılıyoooooooo'', ''@bodrum'', ''@istanbul'', ''bira keyfi'' vb. iletileri gördükçe gerçekleşen durumdur.
20-30 küsür yaşlardaki insanların fotomu beğensenee yeaaaa dediklerini gördükten sonra olan durumdur.

(bkz: tespit edildi onaylandı)
fotoğraf etiketleme hadisesi münasebetiyle vuku bulmak üzere olan hede.
belki ben istemiyorum lan, bi sorsana önce.