1. 1.
    zamanında kırmızı halıyla karşılanan teröristi bazı yandaş vatandaşlarımız tehdit etmiş. insan biraz mizan ekler. mafyacılık oynamışız resmen. ayrıca mit temsili olmuş.

facebook tan salih müslim e gözdağı vermek
    facebook tan salih müslim e gözdağı vermek
    4 -2 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Ahaha gece gece amk. Koyduğu fotoğrafa bak, james bond sanki aq *
    Bu ak-itlerin en çok kendilerini polat alemdar sanmasına gülüyorum. Desen ki, ama daha 2-3 sene önce devlet protokolüyle karşılandı salih müslim, o zaman neden ses çıkarmadın? Öküz gibi bakarlar suratınıza aq sik kırıkları.
    9 ... calcio
  3. 3.
    racon değil kafa kesmek... aslında sanal orgazmımıza yardım eden garip bi sapkın hal bu; israil'e kızıp sokaklara kola dökmenin, hollanda'ya kızıp gey dövmenin, portakal bıçaklamanın, dolar yakmanın, masa örtüsünden kefen yapıp giymenin, hava limanında; "allahu ekber" diyerek deve boynu kesmenin komik bi tarafı kalmadı. ülkemizde her şey gayet mümkün artık; akli melekelerini yitirmemiş olanların mutsuz, yitirenlerin ise mutlu olduğu garip bi bölünme var.

olay salih müslim, netanyahu, tıramp, merkel değil. türk'ün kaybettiği o sakinlik asıl can acıtıcı olan. her şeye çemkiriyoruz. herkese çemkiriyoruz. sürekli bi; "osmanlı tokadı geliyyyo" tavrı hakim avamda.

koskoca bi devlet, dış politikası ders niyetine okutulan, devlet adamları arabuluculuklarıyla ünlü devasa bi medeniyet bu hale geldi.

sen feysbuktan millete saydırmaya devam et kardeşim. tivitırdan saldır. sözlüklerde gel saldır. saldır sürekli. kayıt altına alınan kapkara bi süreçten geçiyoruz sanki. bitmeyen, derinleşen, acıtan, iğrendiren bi süreç. herkesin her şeyi bildiği garip bi süreç.
    16 ... agnottott
  4. 4.
    millet kendi çapında eğleniyor kardeşim her şeye de karşı gelmeyin biraz rahat bırakın şu insanları.

hepiniz dört dörtlüksünüz bu vatandaşlar gerizekalı değil mi. her şeyi doğru bilir doğru konuşursunuz. insanları da bu yüzden aşağılarsınız.
    ... timarli sipahi neferi
  5. 5.
    bunlar hep varoşluktan.
    1 ... son tahlil
  6. 6.
    adam "ben akp'liyim hükumete oy veriyorum" falan demediği halde chp davarları hemen "kırmızı halı" goygoyuna başlamışlar. onlar bile chp'li birisinin salih müslim düşmanı olamayacağının farkındalar aslında.
    ... bim kamyoncusu