bugün

onunla konuşmanı istemiyorum, o arkadaşını sevmiyorum diyerek söz konusu kişiyi kişi listesinden sildiren ya da kendi silen rahatsız, ayarsız...
genellikle egosunu tatmin edip arkadaşlarına "dediğim dedik" olduğunu göstermeye çalışan, kıskançlık adı altından insanın sosyal iletişim hakkına ambargo koyan kişilerdir.(özellikle "berkcan, berke, burak" vb. gibi cool isimlere antipatisi olan sevgili)
fotoğrafımı beğenir misin diyen tiplerdendir.
en temiz duygunun insanı olan kızdır. seviyordur kıskanıyordur falan fişman fekat ondan ayrılığında ayrıldığı kişinin kendini nerede arayacağını kimlerle toplamaya çalışacağını belkide o sildirdiği kişilere muhtaç edeceğini düşünmeyen kızdır. ama dedik ya temiz duygulara sahip kızdır sevin onu.
yılmaz ı silecesin meseneden'in facebook versiyonudur.

(bkz: yılmaz ı silecesin faceteden)
büyük ihtimalle sevgilisinin şifresini bildiğinden sildirmesine gerek kalmadan kendisi silecektir, gereksiz uğraşların insanıdır.
ilişkiyi çıkmaz sokağa sokan olaydır.
facebook'un amacını çözmüş sevgilidir. babam güneş gözlüğünü takıp arabasının önünde poz verip profil resmi yapsın kendine, babamı bile sildiririm sevgilimin facebook arkadaş listesinden. *
Eğer bahsettiğimiz silinen arkadaş, boş, sanal, gereksiz yer işgal eden biriyse, arkadaş silmek değil profil silmek olarak kalır gider bu iş. Sevgilinin ricasını kırmaya değmez. Silinir.

Ama sevgilinin sildirmek istediği, gerçekten bir arkadaşsa ve sevgilinin bu istediğine karşılıkta direk silebiliyorsa bu kişi, o zaman bu onun karaktersizliğidir tamamen ve evlerden uzak diyorum sadece böyle sevgili lafıyla iş yapan kaypak tipler.
benim için facebook profilini siliyorsa, gözümü kırpmam silerim bende.
reelde görüşemediğim, ya da görüşecek kadar samimi olmadığım bir şahsı feyste tutmak zaten saçmalıktır. işin aslı feys kendiliğinden saçmadır. ve sonuçta silmenizi isteyen kişi sevgilidir. sevgili nedir. sevilen kişi. seven kişi. sevgi sahibi. sevgimin sahibi. sevgi kolay kazanılmaz. neden sevgisine sekte vurayım. silerim gider. sonuçta arkadaşla feyste arkadas olduysam zaten ipimle kuşağım. yok eğer feyste arkadaş olmamışsam feysten sildim diye bana kızmayacak arkadaştır. arkadaşlar böyle zamanlarda belli olur.
aşağılık kompleksi olması muhtemel insan.
siktir edilmesi gereken sevgilidir.
itham etmeye gerek yok, çünkü her birimizin sevgilisidir ya da olacaktır.
kıskançlık dışında ego tatmin etmek isteyen ya da ne kadar değer gördüğünü merak eden, saçmalayan sevgilidir. sevgiliyi kaybetmemek uğruna; kişi gönülsüzce silinir, silinen kişiye durum izah edilir ve sevgilinin gönlü alınmış, başı* göğe ermiş olur.
duruma göre yapılabilecek bir olaydır.
not: lavuk sevgilinin fotoğraflarına yada durumuna habire bişey yazarsa yapmak zorunda kalınabilir
seviyordur haliyle kıskanıyordur. neden bu kadar gerici tabir ediliyor anlamış değilim. Bütün arkadaşları sildirecek kadar değil ama.
genelde kızların yaptığı durumdur. *
çocuktur daha elinden tutup parka götürülmeli ve kaydıraklara binmeli, salıncakta sallanmalıdır.
Kıskançlık kılıfı altında saçmalama eylemidir. Sevgiliyi silme butonuna tıklamak lazım gelir.
kendine güveni olmayan basit sevgilidir.

hastadır lan. benim sevgilim gelse ayşe'yi hiç sevmiyorum sil onu facebook'tan dese, buyur? derim. sevgili demek, dizginleri ele vermek değildir. eğer öyle bir amacı varsa siktir olup gidebilir en yakın zamanda.
sosyal paylaşım sitesini hayatının merkezine koymuş, büyük olasılıkla ergen kimsedir.
Büyük bi olasılıkla kıskançtır. başka bir açıklaması olamaz.
hayatınızdan arkadaş eksilten sevgilidir. sikilip siktir edilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar