bugün

ergenlerin kullandığı bir facebook özelliğidir. genelde sevgililerin isimlerini yazmakla beraber ayar verenleri de mevcuttur.
dürtme, b'ekleme yapma, sevgilim var ekleme vs vs.
bir de apaçilerin yazdıkları vardır ki akıllara zarar * :
sénî-sévméq kãdérîmsé unutmãq ecélîm-olsun.
tuhaf isimlerdir. özellikle ekleme, dürtme yazan beyinden mahrum türk kızlarının bu ikinci isim özelliğini bilmelerine rağmen tanımadığı kişilere ekleme ve dürtme özelliğini kapatabileceğini bilmemekte.

ayrıca; (bkz: mantık bile türk kızını görünce isyan etti)
(bkz: #13277348)
çinçin olarak kullandığım isimdir. Takma ismim, herkes beni böyle biliyor. Ayrıca şu ekleme, bekleme yapma diyen insanları her şekilde kınıyorum.
Genellikle ergenler tarafından (dürttüysem ekle) , (çekinme ekle) şeklinde yazılan isimlerdir. Yüksek derecede ego içeriklidirler. Hatta öyle bir özgüvendir ki onların ki; dünyada özgüvenini yitirmiş her bireye dağıtsak yeter vallahi. Ha bide tanımıyorsan eklemeciler ve tanımıyorsan dürtmeciler vardır ki onlar da ayrı bir olaydır. Tanımadığın birisiyse eklemezsin olay bu kadar basittir. Oraya buraya yazmanın ne alemi vardır değil mi?
(bkz: soktuysan çıkarma bırak içinde kalsın)
(bkz: söylemezsem içimde kalacaktı)
(bkz: dürtükleme)
(bkz: dikkat sürtük)
"Dürttüysem ekle " gibi pek çok saçma sapan örneğine rastlayabileceğimiz olay. insanları anlamak güçleşiyor.
abone ol ben eklerim gördüm az önce. 4 bin küsür abonesi var doymamış kaltak. bir de ortak arkadaşımız var o önermiş. ikisini de siktir ettim.
absurdsayko.
geçen gördüm, dumura uğradım: 'destur çek' dedim bismillah!
kimisi saçma saban şeyler yazar, kimisi ilgi çekmek için daha saçma şeyler yazdıkları yer. hiç ikinci ismini yazan görmedim.

geçen gün gördüm 2 rekat şükür namazı kıldım. kızın adı berivan. ikinci isim berry one. cool olduğunu falan sandı herhalde.