bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    facebook un iyice çivisinin çıktığına işarettir.

efenim facebook ta bir siteye giriyorsun eli yüzü düzgün görünüyor. işte edebi eserler paylaşılıyor, veya bilgi içeren yazılar paylaşılıyor. başlıyorsun okumaya... kimi şiir paylaşmış, kimi foto paylaşmış, kimi video...
    beylerin yanısıra bayan kullanıcılar da yorum yazıyorlar doğal olarak. az sonra bi bakıyorsun alttan bir gerizekalı yorum yazan kadına yavşamaya başlamış. biraz evvel şiirler güzel sözler havada uçuşurken ansızın ortam geriliveriyor karşlıklı sövmeler hakaretler daha bilmem neler...
    ahan da biraz evvel okurken şahit olduğum olay.

bayan izlediği videoya bir şiirli mesaj yazmış;

+ne hasta bekler sabahı
    ne taze ölüyü mezar
    ne de şeytan bir günahı
    seni beklediğim kadar

alttaki çıkıntı mal da mesajı üzerine alınmış;

-al benden de o kadar bebeğim, ben seni ölene dek beklerim.

+ne diyosun be gerizekalı. bu da nesi?

-ara nağmesi bebeğim ara nağmesi..ahahaha

+adminler seni burdan uçururlar şimdi merak etme.

-ben seninle uçmak istiyorum admini ..

bu muhabbet uzunca bir süre karşılıklı küfürleşmeye kadar vardıktan sonra adamı sayfadan şutladılar..

aahh ah!işte böyle dostlar. hep söylemişimdir; millet olarak her şeyin bokunu çıkarmakta üstümüze yoktur eminim.
    3 ... notre dame
  2. ?.
    en efsanesi ise hüseyin kaya dır.
    (bkz: filiz sevişelimmi)

http://blog.safasoysal.co...filizsevi%C5%9Felimmi.jpg
    2 ... catstark
  3. ?.
    fotoğraf ve video altlarını da kollayan mallardır. erketeye yatar bunlar. sikindirik şeyleri göklere çıkartırlar. ama eğri oturalım, doğru konuşalım; bazı kadınlar da kaşınır. sen dizi oyuncularına özenip, her bokunu, her pozunu facebook'a koyarsan, "görün beni. güzelim di miii? tanıyın beni. bari facebook'ta dikkat çekeyim"den başka bir amaç taşımadığı belli olan icraatlarda bulunursan, yavşarlar.
    ... haklidegilmiyim
  4. ?.
    (bkz: hüseyin kaya)
    ... killing loneliness
  5. ?.
    azgınlığı fazla olan insanlardır. sadece facebook ta yorum yazan kadınlara değil sohbet sitelerinde önüne gelene de yavşarlar. *
    ... tabi yersen
  6. ?.
    (bkz: aynen selam naber)
    ... benligine ben katan adam
  7. 0.
    merhaba. ne kadar da güzel gülücük yapmışsınız.
    1 ... theodorebundy
kapat