bugün

+selam, ben tanrı
-bu fazla yaratıcı oldu be canım, ben zaten ateistim, hiç şansın yok.
+talihim yook, bahtıım kara...
selam ekledim. seninle tanısmak istiyorum.
hemen taktiği vereyim.

kızın profiline bir göz gezdir, düşüncelerinin aksi bir şey söyle. kız zaten hemen cevap verecek ''ne alakası var '' diye. siz de hemen ''biliyorum, maksadım sohbet etmekti, selam yazsam muhtemelen cevap vermeyecektin böyle bir yola başvurdum'' dersiniz. 93% çalışıyor. ya da kızın fikirlerinin aksini savunun fakat tam aksini değil. ''ama şöyle de bir durum'' var tarzında.

ayrıca ek bir nasihat facebooktan tanışmaya falan çalışmayın kimseyle. kimin ne olduğunu bilemezsin. her gün gördüğün başı önünde yürüyen kızlardan bile neler çıkıyor aga.
+tanışıyormuyuz?
-hayır tanışmıyoruz. gerek de yok zaten. bazen insan kendini bile tanıyamaz , sen beni tanımamışsın çok mu?

edit : lan hep eski taktikler bunlar. işe de yarar ha. çok denedim. evleneceğim için satıyorum size..
Mesela kızın bütün fotoğraflarına göz gezdir. Hemen hemen her fotoğrafta olan bir renk bul. Mesela tüm fotoğraflarında kırmızı renginde bir eşya bir elbise mi var; yapıştır aforizmayi: 'Fight Clup yönetmeni gibisin.' Muhtemelen anlamayacaktir ve şöyle devam et: 'Fight clup yönetmeni her kareye bir Starbucks bardağı koymuş. Sen de her fotografina isteyerek istemeyerek de olsa kırmızı rengini enjekte etmissin ondan farklı ve guzel...'

Denemedim ama çalışabilir...
Hem enjekte kelimesi sana kalmış montaj de monte de falan
-acil yardıma ihtiyacım var :(
+nasil yardimci olabilirim?
-bende kalp yetmezligi varda
+ee
-kalbinizi verir misiniz?
+ben anlamadim simdi ya mecaz anlamda mi soyluysn?
+tanışıyor muyuz?
-hayır
+ben tanımadığım insanları eklemem , kusura bakma.
-tamam , insan değilim zaten ben.
+ne diyosun sen be?
-diyorum ki , sadece fotoğraflarını bile görmem yetti gözündeki ışıltıları görmeye , seni senelerdir tanıyormuş gibi hissetmeme. şu an insan değilim ben , senin yanında olmadan da tam olmayacam. çünkü seninle bir bütün olmak istiyorum. sen olmazsan yarımım...

not : çok iddaalı oldu lan , bide fazla abartı. sadece bi fikir.
You've got a pussy
i have a dick
So what's the problem?
Let's do it quick..

Rammstein her zaman işe yarar.
Önce ekleyip sonra ''tanıyamadım?'' yazmak kesinlikle en kötüsüdür.
Yıl olmuş 2014 yapma bunu kardeşim yapma.
Saçlar lens mi? Diyin cevap verirse zaten ondan olmazmış boşverin.
Arkadaşlık talebi yollanır. Hanım kişisi genelde bu teklifi yalnızsa kabul eder. Sonra bırakın o size yazsın. Kimsin, beni neden ekledin falan gibi sorular sorar. Yazdıktan sonra bir kaç saat bekleyin. Sonra ekleme amacınızın tanışmak için olduğunu söyleyin. Ben istemiyorum tanışmak falan der muhtemelen. Hoop orada acıklı bir 'birini çok seviyordum , 3 yıl sevgilim oldu sonra terketti beni, ilk defa biri hoşuma gitti, rahatsız ettiysem silebilirsin' diye bol ayrıntılı bir mesaj yazın. Hanım kızımız eğer salak değilse patır patır yardımcı olmak için çırpınır. Hele o da aşk acısı çekiyorsa konuşmalarınızda sabahlar olmasın.
aylin merhabalar,

kusura bakma, böyle yırtık dondan fırlar gibi mesaj atıyorum ama inan bana niyetim kötü değil.

siyasi görüşüm kemalizm demişsin, ben de vardar ovasını çok severim mesela* ortak yanlarımızın olması, gelecekteki ilişkimiz için bence çok önemli.

peki ya sence?

profilime bakarsan, bir çok kız arkadaşım olduğunu göreceksin. ama tek gecelik, geçici, ateşli ve sonunda mutlaka övgüler aldığım ilişkilerden sıkıldım, artık daha kalıcı şeyler arıyorum. (mesela 2 gecelik. hahahaha espri yaptım kız, hemen bozulma. * esprilerime alışmak zorunda kalacaksın, hepsi birer bombadır, uyarmadı deme hehehhehe.

mesajını bekliyorum...
milletçe birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde nabıyon burcu?
güncel Önemli Başlıklar