bugün

vardır böyle tipler...

arkadaş çevresinde gerçek ya da suni bir popülerliği vardır. güzel, iddialı ya da zengin insandır o. iletisine bir şeyler yazar ve anında birkaç kişi tarafından beğenilir yazdığı.
öğretmen olabilir. öğrencileri tarafından sıkça yorum alır aynı zamanda.
5 dakikalık videoyu 7.saniyede beğenen tiplerdir.
sarışın, fotograflarda dudaklarını öne uzatarak poz vere kızdır. valla da tanıyorum.
kız olma olasılığı yüzde 99 olan kişidir.
kızdır. işin ilginci beğenenlerin çoğu da kızdır çünkü bu kızlar kurdukları grupta,
1. birbirlerinin her paylaşımını beğenmeye
2. birbirlerinin profil fotoğraflarını beğenmeye
3. profil fotoğraflarının açıklama kısmına ingilizce 'for' kelimesini kullanarak birbirlerine ithaf eden cümleler yazmaya
4. 'aşkım, canım, hayatım, bitanem' gibi sevgi sözcükleri kullanarak yorum yapmaya
5. fotoğrafta suratının 1/4'ü gözükse bile 'oha taş!' yorumunu her durumda yapmaya
6. kendisine yapılan 'oha taş!' yorumunu 'aynaya bak istersen' diye cevaplamaya
7. tüm bu yorumları da 'muck' ve '<3' ile bitirmeye

and içmişlerdir.
Ergenlerde daha çok görülen bir husustur. Muhtemelen profil resimleri photoshop'ta fazla mesai yapmıştır. Sürekli status'e birşeyler yazma ihtiyacı hissederler. insanlık yararına birşeyler paylaştıkları görülmemiştir. Beğenenlerin büyük bir kısmı aynı insanlardır ve tip,yaş,özellik bakımından farklılık göstermezler. tumblr, twitter, formspring gibi sayfalara mutlaka ama mutlaka üyedirler. %95'i 0.facebook.com kullanırlar. internet ordamında aşırı sosyal gözükselerde, kapı dışındaki hayatta saçmalayan ve özgüvensiz kişilerdir. Yorumları,muhabettleri vs. genellikle boştur. Ciddi bir tavır sergilediklerinde çoğunlukla küfrederler. Şarkı paylaştıklarında, istisnasız paylaştıkları şarkının sözlerini açıklama kısmına eksiksiz bir şekilde yazarlar. Ve kızdırlar.
(bkz: @tuvalet)
kadındır o. sıkıldım :S yazar ve 89578 beğeni alır.
Kızdır. Çünkü beğenilmeyi hakeder. Hepsi birer çiçektir.

Saygılar.
belkide zengindir.
sahte beğeni sitelerinden birisine üyedir.
sosyal medya kaşarıdır.elletip de vermeyenidir.beğenenler de hep bir ümitle beğeniyordur: "belki bir gün verir" ....
büyük ihtimal ergen bir kızdır, bu tür kızlar birbirlerinin her paylaşımını beğenmeye mahkumdurlar.

erkek facebook da ''intihar edeceğim'' dese beğeni gelmez, ama kız ''intiharı düşünüyorum'' dese beğeni yağar, adaletini s... dünya.
Panpiştir, benim gibi adam bırak ağzını kıçıyla kuş tutsa dislike'dan başka bir şey alamaz.
(bkz: amlı)

yalnızım yazıp 300 beğeni alan kızlar var, evet.
bir süre önce @kabız demiş olabilir.
Evet Vardir bunlardan. genel olarak ozenti ile cogalirlar. Oncelikle olarak tanidigi, tanimadigi herkesi onune geleni ekler niye ekledigini sorarsan -arkadasim az da o yuzden diye cevap alirsin -arkadasin cok olsa nolcak orasi da ayri konu- neyse efenim. Sonra resimlerini paylasirlar surdayken, bunlayken, sunu yaparken, habersizce cekim vs. Bi sure sonra artik bu kizdan biseyler koparirim umuduyla erkekler eklemeye baslar. Kizimizda arkadas listesini bahane ederek kabul eder tabi. O her yazisinin begenilmesinin nedeni de guzel seyler yazdigindan degil; zaten paylastigi durumlar ic bayicidir. Nedeni herkese mavi boncuk dagitmasidir efenim ama sorsan ondan namuslusu yoktur.

not: bu konuda baya dertliymisim. Su an onu farkettim.
twitter versiyonu şudur: http://p.twimg.com/A3cWxqDCUAApToi.jpg
hâlâ facebook kullanan kaldı mı ya ?
zamanında duvarına "beğen duvarındayım" yazan insandır.
çok sosyaldir.
Oda bir meziyettir diğer insanlardan farklı sıçıyordur.
(bkz: pembe ve kalp şeklinde sıçan kız)
samimiyetsizliğin daniskası.