bugün

(bkz: resminin çalınmasını istememek)
Facebooku yeni kullanıyor olmak ama eğer uzun zaman kullanılıyorsa profil resmi beğenememek.
(bkz: resimlerde çirkin çıkmak)
(bkz: tipsiz olmak)

bu iki nedenden dolayıdır. bilirim ne b.ktan bir durum olduğunu. bende resim mağduruyum.
ailesinin tanımasını istemiyor olabilir.
tipsiz kişilerin koymadığı düşüncesinde olanlar çoğunlukta olsa da, güzel insanların da koymaktan çekindiğine inandığım tercih meselesi. özellikle bayanlar, bu konuda daha titizdir veya olmalıdırlar. başlıca sebebi, herkes tarafından görülmenin gereksizliği ve sakıncalarıdır.
(bkz: paranoya)
sevgilisi kızıyordur.*
bir fotoğraf koyunca her hafta onlarca arkadaşlık teklifi alıyorsa bu kişiyi bıktırmıştır.bu yüzden koymuyordur.
doğru düzgün vesikalık fotoğrafının olmamasıdır.
Bir gözü dur otur derken diğeri kalk gidelim diyordur. Karara bağlanana kadar koymacaktır.
kendine güven meselesidir. ben çirkinim fotoğraf koymam. arkadaş dışarda ne moronlar ne manitalar götürüyor haberin varmı senin kaldır kafanı dik dur kendine güven.
facebook'un siteye üye olmayanlara bile profil fotoğraflarını göstermesi.
eğer bir bayansanız hele sakın koymayın derim! önüne gelen herif ekliyor çünkü! ayrıca fotoğrafınızı çalıp saçma sapan ahlaksız sitelere de koyabiliyorlar. sonra kendinizi bi sitede " beni tıkla " adlı bölümlerde görürseniz şaşırmayın!
Eklemeyi bilmemekte olabilir.

"Aloo rıza senmisin olm resim nası eklenio la"
fazla güzel veya yakışıklı olmak, aynı anda da mütevazi olmak. insanların üzülmesini istememek. insanları depresyona sokmak istememek. *
fotoğraf çekme zamanında buhranlar geçirmek.
Koymayan kişi; fotoğrafının herkes tarafından görülmesini istemiyordur, efendim. Seni hiç tanımayan biri bile fotoğrafını görebilecek, ne amaçla kullanacağı belli değil. Sanal aleme güven olmayacağını benimsemiş kişidir. Mantıklı insandır, işi biliyordur.
çok güzel-yakışıklı olmak. kızlar-erkekler tarafından rahat bırakılmamak.
koyacak fotoğrafın olmaması.kişinin kendini çirkin bulması.fotoğraflarımı alırlar da ya kötü amaçla kullanırlarsa korkusu.
tamamen kendini beğenmemesidir ve fotoğraf çektikten sonra ''mına koyim özürlü gibi çıkmışız!'' demesidir.
ya resmi yoktur, ya çirkindir ya da çok muhafazakardır kimsenin kendisini görmesini istemez.
size psikopatlık derecesine vardıracak şekilde hayran/aşık olanları sizden bir nebze uzak tutmak. *****

edit: yoksa beni takip mi ediyosun sen psikopat aşığım? bu konulardaki entrylerimi eksiliyorsun hep? öptüm canım.
hayvanların saldırısından kendinizi korumaktır tabiki.
yenidir o. zira bendim o. sonra alışıyorsun. aman herkes koyuyor canım'a bağlıyorsun. sıkıldıkça fotograf değiştiriyorsun falan. hatta zamanla albümler paylaşmaya başlıyorsun. yok, ben bu kadarı değilim ama facebooktaki elemanların çoğunluğudur bu tanım.
apaçi saldırısına uğramamak.