1. 1.
  facebook gibi bir ortamda öldürülmüş pkk lıların fotoğraflarını paylaşıp ''geberttiğimiz orospu cocukları'' gibi bir yorum yapan adam. bu gencecik adamlar neden dağa çıktı? nerde yanlış yaptık biz? diye düşünmek yerine onların öldürülüşünden zevk alan faşist kişi.
  5 -30 ... konvers giyen komunist
 2. 2.
  sindiremeyenlerin aynada çekilmiş pozlarını paylaşmaya devam etmesi önerilendir.
  13 -4 ... professeur
 3. 3.
  iyi yapan adamdır. o öldürülenleri görenler belki ''biz ne yazptık da böyle öldürdüler'' demesine yardımcı olur.
  4 -1 ... fuck fuk fon
 4. 4.
  güzel şeyler paylaşan adamdır.
  ben o adamın twitterini , blogunu takib eder, sayfasını beğenirim valla.
  beğenmeyenler olabilir. duruma siyasi, insani, felsefi yaklaşımlar da bulunanlar olabilir. ama ben seviyorum. hoşuma gidiyor o fotoğraflar.
  4 -4 ... lockstokandtwosmokingbarrels
 5. 5.
  Adamin dna'sidir.
  4 -1 ... fiorino sanzimani
 6. 6.
  (bkz: normal insan vs medeni insan)
  1 ... kalores
 7. 6.
  hakkında ergen sözlük yazarlarının yorum yapmadan önce bazı bölge gerçeklerini bilmesi gereken kişi. kürdçü ahlaksızlığına boğulup gençlik hevesi ile ona buna faşist demeden önce biraz dolaşmalı oralarda. bu iş klavye başındaki gibi gözükmez. ben dolaştım, silah da vardı elimde, yaptık bir şeyler. o yüzden ben kızmıyorum, kızana da "siz de dolaşın gelin anadolu'nun bu ücra yerlerinde" diyorum.
  1 ... jemysun
 8. 7.
  türkiye cumhuriyetine saldıran teröristlere gerekli cevap verilmelidir.

  ancaaakk... madalyonun diğer yüzü var. dağa çıkan çoğu çocuk-genç yaşta insanlar. içinde bulundukları sosyoekonomik durumdan dolayı sürekli sömürülüyorlar. kendiliklerinden dağa çıkmak isteyenleri saymazsak çoğu pkk'nın bölgede "askere alma" adı altındaki "paralel devlet" uygulamaları sonucunda tabiri caizse sike sike çıkmak zorunda olanlar. çıkmazlarsa pkk tarafından kendisi ve ailesi öldürülüyor. yani bu çocuk-gençler, öyle ya da böyle ölecek, pkk da onların zaten ölecek oluşuna "epik" bir kıyafet biçiyor kendince.

  askere silah çekeni vurmak tama da ölü resmi paylaşmak, tam anlamıyla aşağılıkça birşeydir. ölüseviciliği yüceltmektir. tam anlamıyla pkk'ya yaraşan bir eylemin "bizim" insanlarımızca da benimsenmesi, onların pkk'dan zerre kadar farklı olmadığını gösterir.
  ... alchemisto
 9. 8.
  belki ibret alırlar diye düşünmüş olabilir.
  ... ayazhan
 10. 9.
  kaynak sıkıntısı yaşayacak adam. zira şehit karelerinin yanında leş kareleri bir hayli azınlıkta.
  ... turkpence