bugün

sürekli yaptıkları eylem değildir. akıllarınca havalı bir yere gittiklerinde illa ki oradayım diye işaretlerler. görmemişin facebook u olmuş amk.
(bkz: nedeni olmaksızın yapılan şeyler).
"sizi gidi moronlar hiçbiriniz benim kadar sosyal değilsizin. geziyom ben yaaaa" imajını vermek içindir.
birde "x kişi isyanlar' da" diye kendini tagleyen versiyonu var ki, otur ağla.
dünyadaki en saçma şeydir. nerede olduğunu etiketleyen insanları bulup öldürmek istiyorum. hayır bize ne senin olduğun yerden? bilmek zorunda mıyız? sırf abi bak ben burdayım yeaaa demek için etiketlediğini bilmiyor muyuz sanıyosun? amacın ne senin neyin kafasındasın? anası babası nerdesin evladım dese sinirlenir seninki cevap vermez afra tafra yapar elaleme bakın burdayım der. evet çok sinir oluyorum. *
bir de öğün bilgisi verenler vardır ki akıllara zarardır. (bkz: yediğini içtiğini facebook a yazan lavuk)
yazın millet höydürü höydürü gezerken sen çalışmak zorundaysan sinir bozucudur.
bir diğer versiyonu da yemeklerin resmini çekip facebookta paylaşanlardır. valla anlamıyorum ben bunları.
@balkon ve @ebesinin amı yazısını gördükten sonra asla yapmadığım bir eylemdir.zira doğru da bulmam.ne gerek var arkadaşım millete böyle duyurmaya.hayır millete bu kadar değer veriyorsanız madem onları bilgilendirmek adına neden onları da yanınıza almadınız madem sorusunu akıllara getirir.