1. ?.
  Ailelerine, akrabalarına yakalanmaktan korkan kızlardır. Privacy ayarlarından bihaber yaşarlar. 'Zülbiye Kardayürümezsolasapmazoğlu' gibi bir ismi varsa. "zlby qrdyrmzslspmzoqlu" gibi isimler alırlar. Sessiz harflerini yazmazlar hatta bir üst versiyonu çıkmıştır ki alakasız bir isim kullanırlar. 'Viki Joban'* gibi isimler bile kullananı var. Yazıktır bu insanlara.

  (bkz: facebook unu babasi eklemiş kız psikolojisi)
  5 ... a little piece of heaven
 2. ?.
  yaklaşık 5000 arkadaşları vardır. ayrıca her gruba üyedirler.
  1 ... paftdunk
 3. ?.
  yediği boku saklama çabasından ibarettir.
  2 ... theman
 4. ?.
  genelde eski sevgilileri bulmasın ya da profile sevgilisiyle koyduğu sevişgen fotoğraflarını aile bireyleri görmesin diye kendince manevra yapan hanım kızdır.
  1 ... fabala
 5. ?.
  Bieber ya da Kaulitz gibi soyadları da kullanma ihtimalleri vardır.
  3 ... ohne dich sterbe ich
 6. ?.
  ayrıca yaşadıkları şehir new york, houston, paris, london vesaire olan kızlardır.
  (bkz: bazıları hayallerde yaşıyor)
  1 ... sandigim hazir olsun
 7. ?.
  (bkz: özenti gençlik)
  2 ... buzpateni
 8. ?.
  geçmişinde tam bir kaşar gibi yaşadığı için çok erkeğin kucağına oturmuş, altına yatmıştır belli çıkarlar için. belki de bir pırlanta yüzüğe vermiştir bilemiyoruz. şimdi de iyi bir ilişkisi olduğu için, feysbuk denen hedede eski sevgililerinden kaçmaya çalışmaktadır. yediği naneler ortaya çıkarsa, şimdiki sevgilisinin gözünde çizdiği imajının amına koyulacaktır. motor gücü ortaya çıkarsa, potansiyel kocasından olacaktır. belki de evlenmiştir, ama hala eski kaşar günlerinin intikamından korkmaktadır. e ne arıyorsun kızım feysbukta? derler adama. ondan da vazgeçemez zavallım. risk almayı sever ex-kaşarımız. hatta eski sevgilileriyle muhabbet falan eder arada, arkadaşlık isteği gönderir gözünün tuttuklarına "bu sorun çıkarmaz" dediklerine. orospu budur işte.

  yukarıdaki entry sadece belli bir kesimdeki "ismini tam haliyle yazmayan" kıza ithaf edilmiştir. diğerleri üzerine alınmasın.
  5 -1 ... filozofil
 9. ?.
  isimlerinin sonuna 1907, 1905, 1910 gibi salakça tuttuğu takımın tarihini yazan kızlardır.
  2 ... zaga
 10. ?.
  zeka yaşı , biyolojik yaşından büyük olmayan kızlardır
  ... kirmizibasliklikiz