1. 1.
    bu yazıyı kimin profilinde görsem intihar edesim geliyor. özellikle kızlar yazar ve altına da okul yerine sana ne lan sen mi okutcan diye ekleme yapar. lan ne durduk yere trip atıyorsun, kime atıyorsun. ama buna rağmen binleri geçen takipçileri vardır. bu da çok ilginç tabi. kız salak bunu takip eden erkek daha da salak olsa gerek.
    2 ... srkns
  2. 2.
    allah akıl dağıtırken şemsiye tutan insanlardır. 15 yaşındaki amsalakların daha çok yazdığı görülmüştür.
    ... burakinyjs21
  3. 3.
    Muhtemelen Eğtim durumunada hayat üniversitesinden mezun olduk yazan tiptir.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    Okuduğu okul kısmına hayat okulu yazan, duvarında kanayan gül paylaşan tiptir.
    8 ... alkolik oldum
  5. 5.
    hayat üniversitesinden mezundur. siz vurursanız dikiş, o vurursa toprak atarlar.
    9 ... agnottott
  6. 6.
    "kontağı çevirdiğin'de çalışıyor" yazan insan kadar olamayacak insandır. ha bir de bunların "hayat okulu'da okudu" versiyonları mevcut.

şunu da unutmayalım ; "sanane sanki çıkışa gelicen amq"... kötü günler atlatmışız millet olarak.

edit : hayat okulu ve üniversitesi yukarıda da yazılmış. mazur görüle. görmeden yazdım.
    6 ... gethere
  7. 7.
    Bu tür bir ara bütün ülkemizi sarmıştı fakat bu aralar endemik bir tür olma yolundalar. Sahi ne oldu o eski sananecilere.
    1 ... okuyorum ben amca
  8. 8.
    Bir de emekliden mezun yazanlar var ki eyvah...
    1 ... otisabim
  9. 9.
    Okul kısmına hayat okulu yazan çomar bireylerle aynı zeka seviyesindedir.
    ... altinorduu
  10. 10.
    Bazıları da "napcan ziyaretime mi gelcen" diye soruyor. Salak orası işyeri, hastane veya mapushane koğuşu mu sandın?
    1 ... asuregibisurat