bugün

kendini yalnız hisseden adamdır. boyle olunca da kendi videosunu begenip, tek basına yorum yapan insandır.
kendi videosunda "beğen" butonuna basan insandır.
(bkz: kalabalıklar içinde yalnız olmak)
hemen msn e girip "videomu beğensene" diye arkadaşlarına yazar.
Beğenilmez ise insan kendini kötü hisseder, kimse onu sevmiyormuş hissi uyandırır bu adamda.
çirkindir. net...
yazık , söylesin ben beğenirim.
Sahte arkadaşlıklara önem vermeyen, 1 - 2 tane adam gibi arkadaşı olan, gerisi teferruat olan harbi adamdır. saygı duyarım. "beğen, paylaş" yazan allahın belalarından bin kat daha asildir.

Not: kendi videosunu falan da beğenmez, laf söylemiş olmak için laf söylemenin alemi yok.
Not2: hiçbir kız bu durumu yaşamaz, zira sırf ismi ayşe diye beğeni atan 100lerce apaçi vardır.

Özet: internet boştur, facebook daha boştur, ama en boşu twitterdır.
vah vah vah maazallah intihara falan sürüklenir. harbi böyle bir manyaklık var değil mi? Yani bir video paylaşayım da millet begensin, lan olum başka işin gücün yok mu? beğenseler ne oluyor ki orgazm etkisi mi yapıyor çok beğenen olunca?
sevgiler...
rahattır. çevreye göre değil kendi zevki için paylaşır.
kendi videosunu beğenen insandan daha gurur sahibi insandır.
facebook'a yeni katılıp her gördüğü video'yu paylaşıp ve çok az arkadaşı olan insanda olabilir.
kimse beğenmeyince bozulup paylaştığı videoyu geri silen ezik insandır.
bu insan üzülür.
http://galeri.uludagsozlu...m/r/forever-alone-110539/
forever alone olarak tanımlanan insan tipi.
Acıların çocuğudur .Beyler çağrıda bulunuyorum böyle insan görürseniz sevabına beğenin .
eklediği videoları bir süre sonra silip yenileriyle değiştiren, her seferinde yaşayacağı hayal kırıklığını defalarca yenileyen insandır.
(bkz: loser)
beğenilmek için paylaşmıyorsa sorunu olmayan insandır.
o kişi yalnız falan değildir. başıma geldiğinden biliyorum.
bir arkadaşım sağolsun lunaparkta kamikazeden indikten sonra çekmiş videomuzu. beni de etiketlemiş.
ömrü hayatımdaki ilk ve tek videom. bir de lisede çekmişlerdi ama onda sadece kafamın yarısı çıkmış, sayılmaz.

neyse kamikazeden inip yarı şaşı bakarken ve midemin bulandığı her zerremden akıyorken görünüyorum. ellerim titriyor ve yüzüm sapsarı.
sanırsın uyuşturucu krizindeyim. biri su veriyor falan.

neyse yani. altında yaklaşık 100 yorum var ama beğeni sıfır. ben bile beğenmeye utandım o kadar yani.
Sırf bu yüzden sosyoloji okuma isteği küçümsenmeyecek insandır. Twitterda tek basamaklı sayıyı geçmeyen takipçiye sahip insanla tek kolla mario oynamışlığı vardır.
Facebook 'un son enteresan olayı ise Çanakkale'nin Biga ilçesinde Gerçekleşti. Henüz 22 Yaşında olan Z.T. Facebook'da paylaştığı bağlantılar beğenilmiyor diye intihar etti. Arkasında Bir de Mektup Bırakan Z.T. Mektubunda Şunlara Yer Verdi '' Yaklaşık olarak 3 yıldır Facebook 'dayım fakat bir kez bile paylaştığım bir bağlantı beğenilmedi. Sokağa çıkamaz, bakkala giremez oldum. Her yerde işte o gönderisi beğenilmeyen adam bu diye parmakla gösteriliyor, toplum içerisinde alay konusu ediliyorum. En çok koyan ise ablamın yazdığı bir yorum oldu. insan hayatta böyle zor zamanlarda ailesinden destek bekliyor.. Ama o da olmadı.. Ben Yokum artık.. Facebook'da rahat rahat gezin.. '' dedi. Ve ardından intizar'dan "Aldanırım" adlı parçayı paylaştı.. Bir umut bekledi.. Bir beğeniyle bile hayata tutulmaya hazırdı. Ama o beklediği beğeni gelmedi. Kurduğu Biraver düzeneğindeki start butonuna basan Z.T 9 Litrelik bira tüketimi ardından nefes yetmezliği sonucu boğularak feci şekilde can verdi.. Ev arkadaşı tarafından ölü halde bulunan ve facebook'da intihar fotoğrafı paylaşılan Z.T'nin durumu ise beğeni rekorları kırdı.. Böyle ironik bir son karşısında Facebook kurucusu Zuckerberg ilk Facebook şehidini son yolculuğuna uğurlamak adına özel uçağıyla Şarköy'e gelerek şahsın mezarı başında 3 kulu 1 elham kombosunu gerçekleştirdi ve mezar taşına beğen butonu ekletti.. Ama yine.. yine kimse tı.. tık.. tıklamadı...
güncel Önemli Başlıklar