bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ulan bakın benim şu kadar arkadaşım var çevremde bu kadar geniş diye hava atmaya çalışan ergen bünyenin sahip olduğunu düşündüğü karizmadır.ulan ne gerizekali adamlar var ya şu dünyada bir günde en fazla kaç profile bakabilirsinki kanada da ki teyzenin görümcesinin amca oğluyla bile arkadaş oluyorsun.bana kalsa bir tek sevdicek olacak facebookumda nerdeyse gerçi o da kapattı şu aralar..*
    4 ... korlerulkesindeaynasatanadam
  2. 2.
    karizma olduğunu sananlar vardır. Bunlar sahte şarkıcı, oyuncu profilleirini de eklemekten çekinmez.

sanal alemde karizma olur mu ? olmaz... Karizma içindedir içinde olunca kaç cm olduğunu anlarsın demiş ünlü bir türk düşünürü.

kaç tanesiyle gerçekten arkadaş olabilirsin ? Kaç tanesini arayabilrsin bir derdin olduğunda ?

Karizma değil tam tersine yalama olmaktır.
    2 ... onurkul
  3. 3.
    önüne gelen herkesi kabul ederek facebookta güzelliğini ya da yakışıklılığını millete ispatlamaya çalışan ve kendini yeterli görmeyip arkadaş sayısının güzelliğiyle avunan insanların anlamsız düşüncesidir.

herhangi bir mesaj geldiğinde "bu kim" diye sorduğunuzda, "bilmem ki, ne ara ekledim ben bunu yeeeaaa" diye tepki verirler.

bilmezler ki bu insanlar bir gün başlarına fena halde bela olma tehlikesi barındırırlar.
    1 ... uhrevi hayatin dunyevi yolcusu
  4. 4.
    doğru olmayan bir önermedir.

şahsen ben her hafta listemde temizlik yapıyorum, oh mis.
    1 -1 ... tugbanin
  5. 5.
    entelektüel çevrede
    feysbuk kullanıcılarının nasıl gözden düştüğünün farkında olmayan bünye sanrısıdır.

"asıl bu tür şeylerle ilgilenmem ben" in havası vardır.
    karı filan kaldırılır böyle.

şahitlerim var ! belgelerle konuşuyorum sayın sözlük.
    1 ... okuzgozu
  6. 6.
    her önüne gelenın eklenmesı sonucu ortaya cıkan durumdur.
    yolda yanımdan geçerken selam vermeyenler facebookta arkadaş olarak eklemekte.bu devirde listesı fazla olanlardan çekınmek lazım sözlük.
    1 ... fafa
  7. 7.
    modası geçmiştir. facebook amelelerinden bunalanlar temizliğe girişince artık az arkadaş sizi cool yapmıştır.
    1 ... oinone
  8. 8.
    erkekler için geçerlidir. kızlar ne yazık ki "motor" damgası yer.
    1 ... yellowdeli
  9. 9.
    hiç bir sike yaramaz. kız olsa orospu derler. erkek olsa ameleye bak herkesi eklemiş derler. önemli olan facebook aktifliği ve kullanım içeriğidir.
    2 ... eish
  10. 10.
    2011'e giriyoruz hala böyle insanlar var mı emenikoyim karizmasıdır.
    1 ... zangetsu
kapat