1. ?.
  kompleksli insandır kanımca, muhtemelen 30 ve üzeridir. Bunlar doğum günlerini gün ve ay olarak yazarlar fakat yılı yazmazlar. fotoğraf eklerler ama...
  2 -10 ... selfless
 2. ?.
  eğer erkekse çoğu yaş grubuna sarkabilmek için yapılmış piç bir hamledir.
  7 -5 ... holdembuhayattan
 3. ?.
  esnek yaşa sahip insandır. yavşama yelpazesini geniş tutmak istiyor arkadaş. *
  1 -1 ... blue bandit
 4. ?.
  yazarlar tarafından çok ilginç şekilde kişilik analizi yapılmış kişidir. ben de yazmadım doğum yılımı ama hiç böyle düşünmemiştim amuakoyim lan! şahsımıza ait kimlik bilgilerinin tamamını paylaşmak kimlik bilgilerine erişip maksatlı işlerde kullanılabileceğinden, sakıncalı olabileceğinden, bir kısmı eksik bırakmak lazım diye düşündüm ben. ad soyadı tam yazmazsan arkadaşların seni sen arkadaşlarını bulamıyorsun, gününü doğru yazmazsan insanlarla doğum gününü paylaşamıyorsun. en gereksiz olan yılı gibi gelmişti. neler buluyorsunuz olum pes valla! şimdi kız da kıllancak noluoy diye, yavrum sen bakma bu zırvalara, başlık yapacak konu bulamayınca böyle olur bu modeller.
  9 -1 ... ruhumorceyda
 5. 1.
  gayet normaldir. bu tarih kişisel bir bilgi olduğundan ötürü en ufak şekilde üçüncü şahsı ilgilendirmez. ama yok bunu tutup da "ooo kanka doğum yılı yok, ne iş lan, çakaaaaal seni" gibi ilkokul tandansı yorumlamalar yapmak çocukluktan öteye geçmeyen deyişlerdir. ha kişi facebook'a "karı-kız var mı lan memet, ne diyosun, geliyom amına koyim" gibi tematik amaçlı giriyorsa o da apayrı bir konudur.

  bunu tutup da "kompleks" olarak değerlendiren bünyeler sanırım her yeni tanışacakları kişiye "melabaaa, ben samet, 19 yaşındayım, bekarım" şeklinde bir girizgah kullanıyorlar diye düşünmüyor değil insan.
  5 -3 ... altf4
 6. 2.
  Face inde doğumgünü kutlama mesajları görmek istemeyen şahsiyettir.
  5 -1 ... niddhog
 7. 3.
  muhtemelen, yaşını büyük göstermeye çalışan ama orjinal yaşı arkadaşları ve ya akrabaları tarafından bilinen bir delikanlı olabilir.
  1 ... bollik
 8. 4.
  ya merak uyandırmaya çalışıyordur ya da gerçekten yaşı 30+dır. ha şöyle bişey de var, yaşlıdır genç gösteriyordur kız tavlama amacı içersinde olduğu için yaşını yazmıyordur..
  1 -1 ... epikoloji
 9. 5.
  Bir de doğum yılını yalan yanlış yazanlar var.Adamla aynı sınıftasınızdır nedense sizden üç yaş küçüktür.
  ... karafatmayer
 10. 6.
  yaşları belli olmasın ki yazılma durumlarında yaş faktörü konu edildiğinde rahatça sallama imkanına sahip olma mantığıyla yapılan harekettir.
  1 ... biglefthander