bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bünyede haddinden fazla sinir yaratan yeni ebeveyn olmuş tiptir. sanki hollywood yıldızıdır yada dünyada çocuk yapabilen tek organizmadır da önce muhterem çocuğunun ayağını sonra elini kolunu neden sonra gül yüzünü paylaşır. kim bilir belki nazar değdirirler diye düşünür. o zaman ne bok yemeye facebooklara koyarsın çocuğunun resmini ? koyacaksan ya adam gibi tamamını koy koymayacaksan da koyma. çocuğu azar azar vermek nedir yahu.
  10 -1 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  -bakın biz yaptık- ayakları yapan tiptir.

  bulsak biz de yapacağız amk. neyin kafası bu? zaten bu ara yeni baba olan arkadaşlarım da çocuğun çükünü çekip gönderiyorlar bana. lan banane amk? erkek dediniz de inanmadık mı? nah yaparsın sen falan mı demeye çalışıyorlar anlamadım ki. nasıl büyük mü diye soran bile var. çükölçer miyim ben?
  8 ... orfoz
 3. 3.
  Ayak bas parmaklarina alyanslari takip kapak fotografi yapan turleri de vardir.
  3 ... karelibattaniyemm
 4. 4.
  Geçen gün gördüğüm hali daha komik olan tiptir. Çocuğu almışlar kucaklarına siritiyorlar tam çocuğun yüzünü kapatacak şekilde emoji koymuşlar. Lan tamam nazar değmesin diye anladik ama o zaman çocugun 10da dokuzunu niye gosteriyorsunuz.
  6 ... ultraviyole
 5. 5.
  En güldüğüm tiptir zira suratına nazar değeceğini ve bundan dolayı bebeğinin öleceğini sanan tiptir.
  ... kaktirist
 6. 6.
  yeni annedir.
  1 ... tsukky
 7. 7.
  facebook ta yediği yemeği paylaşan tip kadar sinir bozucu değildir.
  ... sonsuza dek yalniz
 8. 8.
  Ortaya çıkardıkları çocuktan doğan ilgiyi isteyen ama bir yandan da "nazar değmesin"cilik oynamayı ihmal etmeyen ebeveynlerdir. Yeni alınan arabanın anahtarının ya da sevgiliyle takılan yüzüklerin paylaşılmasının sebepleri de aynıdır işte. Hayatımdaki değişikliği bil ama burnunu da sokma, beğen geç hesabı.
  3 ... devlerin aski
 9. 9.
  nazar değmesin diye diğer uzuvlarını paylaşmayan ince düşünceli ebeveyndir. önce ayakla başlar, çocuk büyüdükçe yavaş yavaş diğer uzuvlarını da görürsünüz. takriben 8.ayda çocuğu bütün olarak görebilirsiniz diye düşünüyorum.*
  1 ... cryptic water
 10. 10.
  özel bir şirkette çalışan yeni anne olmuş hafif zengin ama kendisi ağır olan tiptir.
  ... cumartesigibi
kapat