bugün

acaba bende onun bağlantısını begensem mi yada fotografını mı begensem diye sersenişte kalınan insanlar.
kendi başlığına ikinci entryi giren yazar gibidir.
ben paylaştım ben beğendim dercesine hareketler yapar. bir nevi "kendi yazar kendi oynar" olayıdır.
bir saniye sonra altına yorum da yapacaktır.
bunlardan bazılarıda kendi baglantısına yorum yapar bunlar gariban amele tiplerdir hayırınıza arada begenin yazıktır .
büyük umutlarla siftahını kendi açıyordur, devamını ise tembihlediği arkadaşlarından rica eden, ego ikmali ihtiyacı duyan kişilik. *
şizofrendir. kendi durumuna yorum da yapar.

örneğin:

durum: lan ben şizofren miyim?
kendi yorumu: hayır kanka nereden çıkarıyorsun bunları.
'hayır, beğenip paylaşmışsın, bunu biz anlıyoruz zaten.sen neyi anlatma ihtiyacı duyuyorsun anlamıyorum.' demek istediğim insandır.acınası lan, yazık.
facebook'ta kendi paylaştığını beğenen insandan çok daha iyidir.
12'den fazla saçma sapan türkçe pop video klip izleyebilen insandır.Bunların daha gelişmişleri yankın çevresini bir şeyi begendirmeye zorlayanlardır.Bu grubun nörolojik sorunları olmakla birlikte üzerlerinden adapazarı ekspresi geçilesi tiplerdir.
belki de tamamiyle temiz duygularla beğenmiştir. izlediği videoyu, gördüğü resmi paylaştıktan sonra ilk gördüğünde, bir daha beğenmek istemiştir, hakim olamamıştır ellerine.