bugün

son zamanlarda ba$ıma sıkça gelmeye ve acayip kıllanmaya ba$ladığım durum. kızlısı erkeklisi talep gönderiyor efendim durduramıyoruz.

bazı ekleyen tipler arkada$ listemden birilerinin arkada$ları çıkıyor. soruyorum nerden arkada$ın diye cevap aynı "beni de ekledi öylesine kabul ettim".

mesaj atıyorum eklemi$sin ama tanıyamadım diye. cevap yok sonra siliyorum bu sefer ba$kaları çıkıyor piyasaya. tekrar tekrar derken insanı $izofreni yapabilecek 10 kamyon gücünde çarpma etkisi yaratıyor bu durum kim bu insanlar diye.
garip tiplerdir, günde 4 - 5 kişiden bu talep gelir ama mesaj atınca kim olduğunu söylemez. ben kız olsam da erkekler eklese tamam normaldir abazan power işte diycem geçicem. ama ben erkek ve ekleyenler de kız olunca oldukça garip oluyo.
(bkz: abaza kız)
boyle tipler gunde 5-10 kisiye ekleme talebi yollarlar. hali ile bir ay icinde taninmadik kelle kalabalik bir liste yaparlar. nasil ve hangi amaca kullandiklari gizem arz eder. renkli ve hos tiplerdir.
bir tuşa bakar sevgili kullanıcılar hepimizin bildigi "ignore ". kasmayalım gizemli gizemli devam etsinler yaşamlarına.
edit :eksileyen genç gizemliler rahatsız
çaresiz insanlardır....bana da kaç defa oldu.
hele bazıları vardır ki arkadaş listelerinde 2 kişi anca vardır, hepsi kız... hepsi biribirinin aynı gibi duruyor. ha bir de zenci* kızların tacizlerine mağruz kalmak daha da ilginç. ama iskandinavlara lafım yok tabi onlar hep eklesin beni.****
arkadaş listesinde en az 200 kişi bulanan tiplerdir. maksat arkadaşı çok görünsündür.
gizemli olduklarından şüpheli olduğum tiplerdir. listelerinin %80 i tanımadıkları kişilerle doludur (ona gelen yorumlardan belli) haftada en az 7-8 kişiden böyle talep alırım ancak duvarı açıksa bakıp ardından reddettiğim tiplerdir.