bugün

yapınca vicdan rahatlatıyor heralde,yoksa onca insan dışarıda malborasından nefes alıp birasını yudumlarken nasıl bu kadar rahat olabilir ...
tepki vermeyen, umursamayan orospu evlatlarından ayrı durmak için yapılan eylem.
Mısır da ölen kız için heryere 4 parmak yaptınız. Biz avatarları karartmışız çok mu?!. Hareketidir
herkes yapmalı. yapınca ölenlerin yakınlarına para veriyorlarmış.
kesinlikle destekledigim toplumsal paikolojiyi yönlendiren faydali bir uygulama. herkes yapmali.
sanal ortamda üzüldüğünü göstermek için renkleri alet etmek ve belki de başka bir sayfada okey oynamaktır gülmektir eğlenmektir. bunları yaparken siyahın arkasına saklanmaktır bazıları için.
"Onunla uğraşacağına git bir subhaneke oku bari lan!" Dedirtir. Sırf şov için "aa bakın ben çok üzülüyorum" diyip beğeni toplamak için yapılan faaliyetlerdir.

Ha ancak gerçekten duyarlı insanlarda yok değildir. Elbette bir şekilde de tepki göstermek gerekir...
kimine göre tepki veya üzüntüsünü yansıtma şeklidir. bana göre özellikle bu tür durumlarda gereksizdir. neden mi? tv kanallarından haberler çekilecek ve yas fotoğraflarının yerini güllü dallı resimler alacak. en güzeli olduğu gibi kalmasıdır.
(bkz: sosyal medya duyarlısı)