bugün

benim millettten bir farkım yok. bende de var tabi ki bu akrabalardan.

jehan barbur gelmişti eskişehir'e kaçar mı tabi gittik konsere. öncesinde de kardeşimle kuzenime de demiştim bir öncekini kaçırdılar bunu kaçırmasınlar diye ısrar ettim gelmeleri için. bir de arkadaşım var dört kişi gittik. dedik bir fotoğraf çekinelim. çektik. güzel de çıktı. ben de aldım o fotoğrafı bi' gazla profil resmi yaptım. facebook'taki profil resmim de kimlik fotosu kadar da eskidir elleme di mi seninle özdeşleşmiş işte o foto.

bak noktasına virgülüne dokunmuyorum altına gelen yorum:

"iyen lerim hellal olsun size yuru be gençlik"

lan kuzen kardeş etiketi kaldırıp yırttılar da benim profil resmi lan o! değiştiremedim de ayıp olmasın diye altında tek yorum başka da bir şey yok. neyse bir ay falan geçti bugün değiştirdim. gece 2'yi bekledim herhangi bir akraba görmesin diye.

not: yav benzeri başlık varsa taşınsın bir şey yapılsın ama yazmadan edemedim. benzeri başlık var ama tam bu durumu yansıtmıyor. neyse canım konu belli zaten.

tanım: sonuçta hepimizin sahibi olduğu akraba profili. yadırgamamak lazım.

tişikkirlir sipirmin'e teşekkürler. hanım isimli birisine hanım diye hitap etmek gibi oldu lan.
kesinlikle büyük harfle yapar.
dayıma sevgiler.
canım kızım çok güzel çıkmışsın, harika bir poz.. umarım bahtında yüzün kadar güzel olur.. annenlere selamlar.
*
birader fotoğrafı geçtim, bi insanın teyzesi oynadığın oyunun paylaşımı duvarda görününce ona bilemi yorum yapar arkadaş ya. pool live tourda sopa aldım teyzemin yorum şöyle: 'bilardo oynamayı biliyonmu sen len * '. o anda kendimi kesmek istedim.
askerden 1 yıl önce eklediğim fotoğrafa, askerden geldikten 1 yıl sonra yakın akrabam tarafından yorumlanan fotoğraflardır. şu şekildedir: "askerlik sana yaramış". ben nerelere gideyim ?
"maşallah. mutluluğun daim olsun" ve türevleri şeklinde cereyan eden ultra samimiyetsiz ve yalan yorumların sahibi akrabadır.
Genelde de yorumun sonunda on dan fazla nokta bulunur.
caps lock'u açık unutmuştur.. bunların klavyesinden caps lock u sökmek lazım.. ehehe
Size olan sevgisini ve bağını göstermek isteyen kişidir. yaptığı yorum çok içten, samimi azda olsa kandırıkcıdır. bazen yapılan yoruma cevap vermektense o an yorum beğenilir iki gün sonra silinir.

-dünya sana güzel canım benim. arada bizide çağır görüşelim *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.